Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lesz a szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesz a szerelemből szeretet, és mikor?

Figyelt kérdés
Tudni,hogy valami probléma vagy csak alakul a szerelem szereteté?

2018. febr. 8. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem a szeretet egyik speciális formája.
2018. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha szeretnek, az miért probléma?

31/f

2018. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Megszokják egymást és nem tengenek túl a hormonok, és már esetleg evidens, hogy a másik ott van, már tényleg megszokottá válik? Szerintem amúgy ez nem baj. Ja és én nem értek hozzá, csak tippelgetek.
2018. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A gólya hozza.
2018. febr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem 1124 nap után.
2018. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Két év alatt csengenek le a hormonok a szerelemnél. Ha ezalatt az idő alatt sikerül alaposan megszeretni a másikat, és nem egy önző alak egyik sem, akkor igen mély, jó kapcsolat lehet a felek között. Ezt szokták megtámogatni mondjuk egy házassággal (szerintem a legelején célszerű, elriasztja a komolytalan jelentkezőket).

A szerelem olyan, mint a hegesztés a két ember között. Ha elmúlik is eggyé váltak.

2018. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szarelem csak egy ostoba illúzió, amit hülye emberek hívnak életre és nem is tart sokáig. :)
2018. febr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!