Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiként lefogytam és megizmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként lefogytam és megizmosodtam, s egy lány kitartott velem támogatott, de nem szerelemből, miért?

Figyelt kérdés

Nehéz felfognom, hogy Anna miért támogatott engem. Sokszor elkisért edzeni. Megvigasztalt ha már nem birtam. Én nagyon megszerettem, de ő nem szeret engem egyszerűen barátként mellettem állt. Pedig olyan szinten éreztem a szeretetét a törödését, h azt hittem h szeret. amúgy kiskorom óta ismerem. :)

szerintetek miért támogatott akkor? Nem hiszem el h barátként ennyi mindent megtett volna

26F (a lány 23L)



2016. máj. 12. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem? Én is szeretem a barátaimat, a fiú barátaimat is ennyire.
2016. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ennyire még a családom se támogatott. családom is azt hitte h Anna párom..
2016. máj. 12. 15:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátságnak így kéne működnie. Azért romlik el sok barátság, mert a másik fél mindég többet érez, mint az egyik és azt hiszi, hogy akkor szabad a pálya, pedig a egyik tényleg csak egy igazi barát.
2016. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én érzek szeretetet és gondoskodást a fiúhaverjaim iránt.

Ebből az lett, hogy az egyik szerelmet vallott, amit én visszautasítottam, és helyre tettem, hogy tuti fix nem szerelmes (nem is volt az, gond nélkül kezdett mással kapcsolatot), míg a másikkal összegabalyodtunk egy éjszakára, majd rájött, hogy hoppá, ő mégse úgy.

(Én már tudtam, hogy nem úgy érez, és én se úgy éreztem iránta.)

Felnőttként nagyon nehéz a másokkal való kapcsolatunkat felcímkézés nélkül hagyni. Ha egy férfi és nő jóban van, szinte mindenki azonnal tisztázni akarja: "De csak barátok vagytok?" Mintha nem lehetne tisztán szeretni, kedvelni, még akár valamilyen testi szinten is kívánni valakit romantikus töltet nélkül.

2016. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nagyon igazad van :)

mi is tisztáztuk a dolgot és semmi gond :)

csak mindig egy olyan emberre vágytam aki ennyire támogat mint ő

2016. máj. 12. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Lesz még ilyen :)

Az, hogy ilyen gondoskodó és jó emberi kapcsolataid vannak pont azt mutatják, hogy értékes ember vagy, aki hasonlóan értékes embereket vonz.

2016. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, igaz barátság :)
2016. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
barátságból
2016. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

akkor nekem nincsenek igazi barátaim csak ő :(

olyan nehéz a barátság és szerelem határán táncolni

2016. máj. 13. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Egyet tanulj meg jól: nekünk, férfiaknak nincs olyan, hogy férfi-nő barátság, ezt a viszonyt csak a nők képesek értelmezni.

Mi, férfiak alapvetően úgy vagyunk programozva genetikailag, hogy minden nőt meg kell hegeszteni, tehát ha egy nő közeledik felénk, hiába hogy ő csak barátságból teszi, mi mindig elkezdünk többet érezni.

Ez van.

Ne haverkodj csajokkal, ha nem akarsz fájdalmas tapasztalatokat.

2016. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!