Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ennyire undoritó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ennyire undoritó az emberi faj?

Figyelt kérdés

Ma likeoltam nehány fideszes oldalt, es erre lettem figyelmes:


[link]


Beleptem veletlenül fb-on egy TABUK NELKUL. nevezetű csoportba, es tele van ilyen paraszt agyhalott kanos 30-40-es ferfiakkal. Nőkből csak öregek, rondák, meg kamu fb-ok vannak es megis folyamatosan írogatják, hogy ,,ismizni csajok hölgyek" stb. es senki nem reagál soha.


Ennek hatására meg elkezdtem likeolni ilyen alja oldalakat, amiket ilyen agyhalott parasztok használnak. Ilyen ,,napi vicc" meg ,,poker face" fele klise gyűjtemenyeket.


pl.: [link]


Na ezen felb asztam magam.


Elkezdtem vágóhidas videókat nezni, sírtam.


Elgondolkodtam, hogy minek van a földön ennyi ember.


7,442 milliárd ember van a földön. 1960-ban csak 3 milliárd volt.


Annyi agyhalott ösztönből elő ember van, es ezek szaporodnak a leginkább. Te találkozol velük, ha nem elsz videken vagy putri kerületekben es nem likeolod ezeket az oldalakat es lepsz be ezekbe a fb. csoportokba?

Komolyan olyan perverz állatokkal találkoztam eddig eletemben, hogy szó szerint a sz aromra gerjedtek volna.


Nem ertem, minek ennyi ember a világra. Minek bíztatjak az emberek egymást szaporodásra, amikor NINCS szükseg rá, semmi ertelme, hogy ennyi ember letezzen. Szemethegyek, úszó szemetszigetek vannak a tengerekben de l eszarjuk, fogyasztunk. Tele vannak ezek a TIGER meg stb. kacat boltok szó szerint felesleges tárgyakkal. Szoktam járni nezeledődni rendszeresen ezekbe, es fullra tele van mindig, ,,hű de cuki" ,,de jól nez ki" de arra senki sem gondol, hogy ez mind felesleges nem lebomló műanyag hulladek.


meg ,,makeup room" meg stb. szánalom.. https://www.youtube.com/watch?v=bDaaI5Z_6A8


Nagyon elegem van.

Magamat is gyűlölöm.

Úgy erzem átkozott az emberi faj, nem teljesen tudatlan, mint egy ártatlan állat, de nem mindent tudó. Csak a semmiben lebeg, kerdesek között, semmit sem tudva a leteről, megis azt hiszi, hogy okos. De nem az.


Köszönöm aki elolvasta.


2018. febr. 9. 03:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es nincs e' betűm.
2018. febr. 9. 03:06
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent a fideszes videóval az agymosásra celzok, nem pedig egyetertek vele...
2018. febr. 9. 03:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a nagy népsűrűségű helyeket tartom élhetetlennek. A városi panelból néha kimegyek egyik csendes falu széli üres tanyaépületembe, ahol ledöbbenek attól hogy milyen jól érzem magam. Ott a legközelebbi szomszéd 500 méterre van. Ott sokat olvasok, míg városon a tömegtől csak az értelmetlen rohanást kapom el. Fel is szoktam tenni a kérdést ismerőseimnek hogy hogyan lehet az hogy a társadalomból kivonulva előnyösebb élni mint a társadalom egyik fogaskerekének lenni. Ott a tanyán este még futni is támad kedvem a kicsattanó erőtől, míg városon még néhány 100 métert is öregesen cammogok a szmogban. Egyértelműen érezni lehet a levegő minőségében a különbséget.
2018. febr. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

A napi "világmegváltó", "minden ember hülye" kérdés.

Amúgy te tudod, hogy mennyi káros anyag jut a levegőbe, mire megtermelik azt az emergiát amivel te a facebookot bámulod? Mennyi földet feltúrnak, és mennyi környezetszennyező anyag jut a természetbe mire legyártották azt a számítógépet/telefont amivel te megírtad a kérdést?

2018. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem miért nem fordul elő, hogy véletlenül belépek egy Tabuk nélkül nevű csoportba?
2018. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ceruzabácsi ***** válasza:
100%
Ha te nem volnál,máris kevesebben lennénk...
2018. febr. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 az egy dolog, de ráadásul vele is csak többen vagyunk. :)
2018. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!