Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jól csinálom? Vélemények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól csinálom? Véleményeket kérnék?

Figyelt kérdés

Volt régen egy barátság extrákkal lány az életemben. Viszont irdatlanul összevesztünk le is tiltottuk egymást minden.

De úgy érzem túlságosan szeretem, hogy elveszítsem teljesen. Viszont most nagyon messze van munka miatt.

De arra gondoltam ha hazajön megpróbálom vele megbeszélni a dolgokat.

Addig is ameddig nem találkozunk újra a hobbimra, szórakozásra és a barátaimra szentelem az időt.



2018. jan. 30. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha ló nincs jó a szamár is?

Miért nem lépsz már túl ezen? Neked is egy k..rva kell, ahelyett, hogy rendes nő után néznél, akivel hosszútávú kapcsolatot tudnál kialakítani?

2018. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vele is lehetne. Rendes ember nem az a össze vissza berúgok lány mint sok mostani.
2018. jan. 30. 19:13
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja, persze. Azt a csajt már nem lehet rendesnek nevezni, aki benne van egy ilyen barátság extrákkal. Egyébként ez csak egy szimpla szexkapcsolat volt. Nem kell szépíteni a dolgokat. D..gunk, azt csááá..
2018. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudod ez mellett sok jó tulajdonsága van és ezt tartom szem előtt
2018. jan. 30. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha ezt tartod szem előtt, akkor minek tetted fel ezt a kérdést? Hisz te már eldöntötted, hogy úgyis beszélgetni fogsz vele és esetleg kapcsolatot alakítasz vele.


Leírtam a véleményemet, te meg az ellenkezőjét hajtogatod.


Szóval erről csak ennyit, kisfiú.

2018. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Azt teljesen jol csinalod, hogy magaddal es barataiddal foglalkozol. Azt nem ertem, hogy egy baratsag extrakkal ebben hogyan es miert akadalyozott volna? Tul keves a szabadidöd vagy tul sok idöt töltöttetek egymassal?


Ha annyira indulatosan elvaltatok akkor egeszen biztosan erzelmek is közrejatszottak. Ebben nincs semmi meglepö. Kerdes az, hogy kell -e az neked? Miert nem volt akkoriban teljesen hagyomanyos felfogasban a baratnöd? Valami oka csak volt? Most nem talalsz mast es eszedbe jutott, hogy nem is volt azert annyira rossz tarsasag? Ezt nem itelkezve kerdezem.

Ne csalodj, ha ö mar tovabblepett. Mielött pedig nyitnal fele, tenyleg gondold at, hogy mi az, ami teged motival, különben nagy valoszinüseggel ujra elöjönnek ugyanazok a dolgok, amiert csunyan vegzödött elsö körben.

2018. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért elég bunkó vélemény volt. Úgy ne k.váz le szerintem senkit, hogy nem is ismered. Persze a véleményedet elolvastam.
2018. jan. 30. 19:36
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki másképp csinálja. :D

Van aki fel, aki meg le-csinálja nőket. :D

2018. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem foglak sajnálni ha a lánynak végre lett már egy normális kapcsolata


de mondjuk nem tettük fel a kérdezőnek azt a kérdést, hogy ki részéről volt sexkapcsolat

2018. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy is azt csinálsz amit akarsz. Mindegy itt mit írnak.

Nem tudod kiverni a fejedből, úgy is megpróbálod újra.

A másik, miyen a nő nem tudjuk.

Azt meg mint válaszoló, az én gyedi dolgom, hogy minek gondolom.

Nálam, aki belemegy szexkapcsolatba, az nagy K. Azt is többre becsülöm, aki csalja a párját.

2018. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!