Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom miattam vállal munkát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miattam vállal munkát, amit nagyon utál, pedig nem kértem rá. Tudom, hogy azért teszi mert szeret. (? )

Figyelt kérdés

Megígérte, hogy szülinapomra elvisz wellness hétvégére, de időközben váratlan nagy kiadás jött és a nyári megtakarított pénzét szánta rá. Heti 3 napot dolgozik egyetem mellett keményen jól fizető cégnél, viszont utálja, mert sok az olyan bunkó, aki a nevét sem képes leírni.

Nem kértem meg egy szóval se, hogy dolgozzon, csak látta az arcomon, hogy szomorú vagyok amiért nem tudunk menni, viszont egy közös mozi is megfelelt volna nekem.


Olyan kellemetlenül érzem magam emiatt :(


2018. febr. 9. 07:13
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Aha. Látta hogy húzod a szádat és meg akarja oldani. Te meg itt sajnálod MAGADAT mert annyit nem voltál képes kinyögni hogy "nem téma majd elmegyünk moziba az is jó!". Még nem késő! Szólj hogy elég a mozi és nem kell keccsölni! (Bár a wellnessnek jobban örülnél...)
2018. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez az ő döntése.

Nem te kérted rá, hogy ennyit dolgozzon. Az is lehet, hogy mas oka is van annak, hogy dolgozik, mint a nyaralás.

Szerintem nagyon lovagias tőle mindenestre, tuti nagyon szeret téged

2018. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Manipulatívnak érezlek, bocs... remélem nincs igazam. Ne játszd el a szent tehenet, miközben kihasználod a párod szolgalelkűségét... normális esetben nem ír ki ilyet az ember, hanem örül, hogy mégis sikerült, van egy kedves párom...
2018. febr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, mégis mi abban a manipulatív, hogy elmenjen a csávó dolgozni. Nagyon sok ember dolgozik, főleg egyetem mellett, és elárulom: a legtöbben nem szeretik azt, amit csinálnak, de a szakterületükre még nem mehetnek papírok nélkül.


Másrészt gondolom, hogy a csávónak is jól esik, hogy betarthatja az ígéretét, mert úgy kezdődik, hogy "megígérte." (A wellness hétvégét pedig ugyanúgy fogja élvezni a pasi is, nem a csaj megy egyedül.) Természetesen az ígéretek betartását női oldalról is elvárom, mielőtt valaki még azt feltételezné, hogy nem.


22/N

2018. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

"Nem tudom, mégis mi abban a manipulatív, hogy elmenjen a csávó dolgozni."


Látszik, hogy nem értetted, amit amiket fentebb írtak. Nem az a manipulatív, hogy elmenjen dolgozni. Az a manipulatív, hogy a csaj előadja, ez neki kellemetlen és rosszul érzi magát, hogy a barátja olyat csinál érte, amihez nincs is kedve, de közben a lánynak állítása szerint egy mozi is jó lenne, azonban ezt már nem közli a barátjával, mert a szíve mélyén mégiscsak elmenne arra a wellnessre. Nem kell itt játszadozni. Ha annyira rosszul érezné a Kérdező magát emiatt, akkor már rég szólt volna a barátjának, hogy ne menjen dolgozni, ő moziba szeretne menni, inkább legyen az. De ehelyett eljátssza, hogy rosszul érzi magát, hogy a barátja miatta szenved a munkahelyén pluszban, holott ez neki mégiscsak jó, mert így legalább el tud menni wellnesselni. Ezzel próbálja saját magát becsapni, hogy tiszta maradjon a lelkiismerete.

Ez olyan, mint amikor mondtam az ex barátnőmnek még anno, hogy plusz munkát vállalok énis, éjszakázni is fogok, hogy el tudjunk menni külföldre nyaralni. Erre azt volt a válasza, hogy miatta nem kell, ő ezt nem igényli, de éreztem rajta, hogy nem gondolja komolyan, és nem is tett erősebb lépéseket, hogy meggyőzzön erről, hagyta, hogy dolgozzak. Ezzel a kijelentéssel saját magát megnyugtatta, hogy hát de ő szólt nekem, hogy erre semmi szükség. Persze külföldön elárulta, azért mégiscsak milyen jó, hogy itt nyaralunk, a szíve mélyén vágyott erre. Na mondanom sem kell, ez is hozzájárult, hogy már csak ex:D

2018. febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokféleképp fel lehet fogni. Mindenki jókat írt. Én azt mondom, legközelebb ne mutasd ki ennyire a szomorúságot az arcodon. A másik, hogy ilyen a férfisors. Akkor is csináljuk, ha nem tetszik, hogy a nőnek jó legyen. Én is csináltam már pár szar melót. Az adott szó meg ugye kötelez...
2018. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És miért nem lehetett ezt a kérdést átbeszélni? látod Rajta...nem kérted,hogy dolgozzon...látta az arcodon,hogy szomorú vagy...közös mozi is elég lett volna...szóból ért az ember, ezt simán meg lehetett volna beszélni.


kicsit olyan, mintha ugyan bánbánat lenne Benned, de annyira azért nem, mert valahol vágysz is arra a wellness hétvégére. Ha ez egy hétvége, bárhol van, nem kell érte eget verően sokat dolgozni. Ha mégis ezt teszi a párod bizonyára nem kizárólag erre szeretne gyűjteni, inkább az elköltött nagyobb kiadást akarja pótolni.


Ha jól fizető cégnél van nem kell hosszútávú munka egy hétvégéhez.


A kommunikáció sok mindent megold, ebben az esetben ezt is megoldotta volna ha tisztázzátok.


Viszont, nem a kérdésedhez tartozik, csak megjegyzem..Sajnos a későbbiek folyamán is találkozni fog a munkája során olyan emberekkel akik alacsony értelmi szintűek, és kevésbé alkalmasak a feladatukra.

2018. febr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne sz@rjuk már össze magunkat mert egy héten 3!!!napot keményen melózik....te miért nem dolgozol?Miért nem szállsz be abba a hétvégébe?Ha szarul érzed magad akkor dolgozz te is, mondd neki te is teszel érte, hogy tudjatok menni.Máris nem fogod szarul érezni magad.
2018. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaj de átlátszó hergelő kamu....
2018. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!