Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem csalta a barátnőjét és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem csalta a barátnőjét és végül elhagyta miattam, majd engem is megcsalt. Most mégis visszajött. Szeret engem?

Figyelt kérdés
2 évig volt együtt egy lánnyal de megcsalta majd elhagyta miattam. Együtt voltunk 1,5 évig de engem is megcsalt, majd elhagyott. Külön töltöttünk 2 évet és most visszajött hozzám. Ha 2 év külön lét után visszajött hozzám, akkor szeret engem mégis? Megkomolyodhatott ennyi idő alatt? Most 24 éves, akkoriban 21-22 éves volt. Nagyon jó most minden, boldogok vagyunk azt mondja szeret és ki is mutatja.
2013. jún. 19. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem hinnék neki, az fix
2013. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy megfog csalni. Kutyából nem lesz szalonna. Mondjuk Kínában szokott..
2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen beléd esett!
2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

szeritnem csak elfogoytt a szabad práda a farka meg viszket és tudja hogy te egyből szétteszed neki...

Nem szeret téged csak te vagy az ő "Boxutcája" élete versenyében. :)

2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
100% nem kérte még meg a kezed?
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék benne megbizni ha egyszer megcsalt annak is oka volt most is megeshet .. de ha te eg tudsz benne bizni és komolyan elhiszed és ugy véled megváltozott sok sikert
2013. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Sztem nem szeret csak visszamegy hozzád h legyen nõje meg gondolja h hozzád bármikor visszamehet
2013. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mégis mire számítottál?Eleve tudtad,hogy nem hűséges,és nem is lesz az,most meg csodálkozol?
2013. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem volt neki más biztos pont,csak Te.Most,hogy visszafogadtad,úgy érzi,újra talált egy balekot.Ugyanúgy hajtani fogja a vére.
2013. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

majd ha felébredtél és kiveszed a kezed a biliből, szólj

hány éves vagy, még hiszel a mesékben?

ha TE magad hinnél benne, meg sem kérdezted volna,

kérlek használd már a szövetállományt, gondolkozzál mát el

1-2 év, az nem jelent semmit, előre nézve k.urva sok, visszafelé gyorsan megy, szóval nem fog változni, sőt nem is szerelmes beléd sajnálom, N

2013. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!