Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En reagalom tul vagy van valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom tul vagy van valami?

Figyelt kérdés
Lassan 4eve vagyunk egyutt parommal 2gyerek azota, egesz fiatalok voltunk mikor ossze jottunk, sulve fove egyutt voltunk az agybol se bujtunk ki szinte sose es mindig nyaltuk egymast utcan is.. de mar nem igy van, szeret puszilgat ugyan ugy de nem ugy mint reg es en azt akarom, hogy ugy legyen mint reg.. Azt is megertem, hogy dolgozik faradt, de nekem szuksegem lenne arra, hogy legalabb reggel este egyutt legyunk, minimum.. Hetvegente is reggel jon bújik o kezdeményez de este meg alszunk.. Miert?! Nem erdekel a ket gyerek, attol meg szerintem lehetne ugyan ugy es attol mert este faradt nem a 25-30percen fog mulni a faradsaga, dühös es boldogtalan vagyok e miatt.. Szerintem mar annyira nem szeret..
2018. febr. 9. 09:03
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
52%

4 év után a rózsaszín köd eloszlik. Ez nem csak rajtad múlik, fiziológialig is természetes.


"szakemberek azt is megállapították, hogy a feniletilamin csak körülbelül a kapcsolatok első 3-5 évben működik. Ez ahhoz az emberfejlődési teóriához vezethető vissza, mely azt feltételezi, hogy az ősidőkben a férfi csak addig maradt a párjával, míg gyermeket nemzett neki..."


Ideje új alapokra helyezni a kapcsolatot vagy meg fog szűnni.

2018. febr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Hat én ha szeretek valakit nem tűnik el semmi.. Szamomra ez elfogadhatatlan, biztos k*rv*ja van😡😡 szerintem ki fogom adni az utjat, nekem olyan kell aki szeret es megfelel az igenyeimnek..
2018. febr. 9. 09:17
 3/57 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire egyszerű, a kapcsolat nem annyiból áll, hogy valaki szeret vagy nem szeret. A kapcsolat, az emberek, az érzelmek változnak, ez elkerülhetetlen, de ezt is lehet kezelni, irányítani. Ha párkapcsolati problémáitok vannak (és nyilvánvalóan vannak), akkor azt meg kell érteni, meg kell beszélni és meg kell oldani. Szoktatok erről beszélni? Tudjátok, hogy milyen problémák állnak a háttérben? Próbáltatok változtatni, tudjátok egyáltalán, hogy min kéne változtatni?
2018. febr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezt túlreagálod. Bújik reggel és kezdeményez? Mit akarsz még? Hogy 20 év után és úgy döngessen meg ahogy még az elején volt? Csak akkor szeret ha annyiszor fekszik le veled ahányszor szerinted normális? Ezek szerint ha a szexuális életetekben csak egy kicsi porszem kerül, te már ku..rvákat vizionálsz és kidobnád a fenébe. Annak ellenére, hogy leírtad hogy szeret téged, puszilgat, bújik. Mi a fene kell még neked?
2018. febr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
Nincsenek problemaink csak en azt akarom, hogy az legyen mint reg.. Ha valakit szeretek az nem valtozik.. Es meg o sertodik meg mikor este at ölel, es azt mondom, hogy kosz aludni tudok egyedul is, nem tudok azzal mit kezdeni, hogy o at ölel es ugy alszunk nekem tobb kell
2018. febr. 9. 09:30
 6/57 anonim ***** válasza:
100%

"Nincsenek problemaink csak en azt akarom, hogy az legyen mint reg.. Ha valakit szeretek az nem valtozik.. Es meg o sertodik meg mikor este at ölel, es azt mondom, hogy kosz aludni tudok egyedul is, nem tudok azzal mit kezdeni, hogy o at ölel es ugy alszunk nekem tobb kell"


Nincsenek problémáitok? Most mondtad, hogy szakítani akarsz vele. Egyébként meg egy agyatlan játszmázós pcsa vagy.

2018. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Hat ha valamit nem akar mindig ugyan ugy akkor ott baj van ;) es igen arra gondolok, mert sose tudni.. Bar eselye se lenne ra mert csak dolgozni jar el.. Mindig le ellenorzom tudja, hogy robbanok ket perc alatt, akkor is ha késik 10percet.. Ez csak az en reszemrol gond, sose veszekszunk, csak en mondom a magamet.. Pl itt a valentin nap, mondtam menjunk el ketten valamere ugy mint regen es a gyerekeket hagyjuk anyamra.. Erre o.. Vigyuk oket is.. Na ott lett elegem, nem azert vetettem ki vele szabad napot, hogy egy atlagos napot tartsunk.. Es lehetek nyugodtan, hülye p*csa mas szemben.. De en nem ugy akarok elni melette mint nagyanyó meg nagyapo..
2018. febr. 9. 09:47
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

>Nincsenek problemaink


>dühös es boldogtalan vagyok e miatt

>Szerintem mar annyira nem szeret..

>de mar nem igy van

>de nem ugy mint reg es en azt akarom, hogy ugy legyen mint reg

>este meg alszunk.. Miert?!

>biztos k*rv*ja van

>szerintem ki fogom adni az utjat, nekem olyan kell aki szeret es megfelel az igenyeimnek..

>nekem tobb kell


Te érted, amiket leírsz, vagy csak valahogy kiesnek a fejedből a gondolatok? Te erre azt mondod, hogy nincsenek problémáitok?


>Ha valakit szeretek az nem valtozik


Ez végtelenül aljas és pusztító hozzáállás, és sem te, sem akármelyik párod nem lesz boldog soha, ha így fogod fel. Minden és mindenki változik törvényszerűen, és ha ezt nem fogadod el, akkor pontosan úgy fogsz járni ezen túl is, ahogy most jársz. Hagynod kéne a szeretet hajszolását és a problémákra fókuszálni, azokat megoldani. Ha megoldjátok a problémákat, a szeretet jön magától.

2018. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Nem szakitani akarok vele, csak unom, hogy nem olyan mint volt minden, ugyan arra van szuksegem.. Es ha ez nem lesz akkor lehet egy ido utan el valnak utjaink, mert ez ki ol belolem egy ido utan mindent.
2018. febr. 9. 09:50
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
Előre szólok, hogy olyan kapcsolatot soha nem fogsz találni, ami évek után is ugyanolyan, mint a legelején. De sok sikert a kereséshez, már most is egy hisztis, rosszindulatú házisárkány vagy, inkább becsüld meg a párod, hogy elvisel :D
2018. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!