Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnatok a helyemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok a helyemben, en reagalom tul?

Figyelt kérdés

Baratomnak szulinapja volt, az exe fekoszontotte uzenetben. Nincs is ezzel semmi problema csak az zavart hogy szivecskes szmajlikat is irogatott.

Ti foglalkoznatok ezzel? Lehet hogy meg van valami koztuk titokban?

2 eve vagyunk egyutt, csajnak is van pasija. De a leany a paromat is csalta es a mostani baratjat is csalja.


En kiakadtam rajta :/


2017. márc. 23. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

a szeretetnek sok formája van, meg nem biztos, hogy a csaj azt a szívet nem megszokásból írta...

ismerek olyat aki mindenkinek szíveket küldözget fura is volt számomra...


24F

2017. márc. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem takargatta előled az üzenetet, hanem így megnézhetted és csak simán válaszolt rá, hogy köszi és semmi több, akkor nincs miért aggódnod :)

A megcsalás meg az ízléstelen szívecskézés más párjának azt a lányt minősíti, ha bízol a barátodban, ne kezdj el emiatt féltékenykedni, mert azzal az ellenkezőjét éred csak el.

Egyébként ha egy srácnak van önbecsülése, nem lesz gusztusa egy ilye ribihez, aki jobbra-balra dugatja magát.

2017. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egybol megmutatta, hogy irt. Es siman annyit irt vissza, hogy koszi.

Mi mast irhatott volna, ott voltam mellette :)


Egyebkent mindig az van benne, hogy mar lany kezet megakarta kerni anno... csak kozben kiderultek a dolgok. Epp idoben!!

5 evig voltak egyutt.

2017. márc. 23. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

nem véletlen ex :) te meg a mostani barátnője vagy :)

ebbe gondolj még bele :)


24F

2017. márc. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5 év az hosszú, de a lányról kiderült, milyen is valójában. Szerintem ez elég rossz élmény volt a barátodnak ahhoz, hogy ne akarjon már semmit tőle. Hiszen te vagy a barátnője :)
2017. márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!!! :)
2017. márc. 23. 09:48
 7/10 anonim ***** válasza:
nem foglalkoznék vele, felnőtt emberek között megszokot a köszöntés
2017. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En irtam, hogy nem a köszöntéssel volt a problémám.

Hanem a szivecskekkel..

2017. márc. 23. 10:34
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Szivecskés szmájlik rengették meg a bizalmadat.Gratulálok.
2017. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én páromat az exe (ha exnek hívható, inkább fél éves szexkapcsolata) is felköszöntötte mindig és ha kapott egy választ akkor próbált nagyon ráhajtani.

Ez kapcsolat elején nagyon zavart, egyértelmű volt, hogy a pasi meg akarja kapni és puhatolózik folyamatosan, hátha éppen elkapja páromat egy gyenge pillanatban, és őszintén ez el tartott jó pár évig, míg rájött, hogy ez a hajó elúszott.

2017. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!