Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szívesen, vagytok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szívesen, vagytok egy olyan lánnyal akinek van sok pénze? 20/L

Figyelt kérdés
2018. febr. 10. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten izgat a pénze, ha külsőleg, belsőleg bejön, akkor összejövök vele, sőt még ha értékeink és jövőképeink egyeznek, még hosszú kapcsolat is lehet.
2018. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Önmagában nem sokat jelent. Lehet előny, lehet hátrány is.
2018. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen semleges számomra. Ha "menőzik" vele, akkor még visszataszító is. Viszont ha normálisan viselkedik akkor persze szívesen vagyok vele, de nem a pénz miatt.
2018. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mivel pénz van nem oszt nem szoroz
2018. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, viszont a lány nem szívesen lenne velem.
2018. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van pénzem, de ha sokszor meghívna, nyaralni vinne a lóvéján, miért ne?
2018. febr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem az alsóban vagyunk hogy azzal vagyok szívesen akinek sok pénze van...


Egy normális ember nem ez alapján választ barátokat, vagy párt.

2018. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon is szívesen. Mert akkor legalább nem lenne köztünk szintkülönbség ami a legtöbb nőt feszélyez . Meg, hogy nekem minek van 2 nyaraló, miközben az ő családjának az egyetlen házán is jelzálog van mintha erről én tehetnék. Ha meg eladom a cégemet, és úgy döntök, hogy 1 évet Spanyolországban szeretnék tölteni egy puebloban és napközben kint a tengeren az új katamaránomon vitorlázgatni akkor eltud velem jönni.


Egy szóval tudom vele együtt élvezni az életet és nem feszeng mellettem miden anyagi apróság miatt mint a szegényebbek. Az ellentétek NEM vonzzák egymást, ezért választunk hasonló anyagi körből párt. És nem fiúk ha nem férfiak ha már felnőtt párkapcsolatok.

2018. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én olyan 30 éves nővel vagyok szívesen, akinek lelke, esze, tartása és ereje van.
2018. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Pont nem érdekel. Az ő pénze, nem az én dolgom.
2018. febr. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!