Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Regi osztalytarsnovel talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Regi osztalytarsnovel talalkozni, beszelgetni?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki osztalytarsam volt 8 evig, altalanos oskola itan egyszer talalkoztunk. Azota o a szomszed varosban lakik, nekem meg oda fog kelleni menjek valamit elintezni, es gondoltam ha mar oda megyek, talaljoznek vele is. Az a gond, hogy mar altalanos iskola ota tetszik ez a lany, ezert is akarnek vele talalkozni, sokat gondolok ra, persze errol o mitsem tud.

Ha talalkozok vele nem mondhatom meg csak ugy, hogy azert akartam latni mert nagyon bejon nekem, vagy tevedek?

Ti hogy csinalnatok?



2018. febr. 10. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, es vagy 5 eve nem beszeltunk, 20 evesek vagyunk.
2018. febr. 10. 15:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér! Ha mondod neki, gogy találkozni szeretnél, szerintem úgyis levágja, hogy miért. Ha belemegy, akkor van esélyed, ha nem, akkor pedig nem rajtad múlott...
2018. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy arra fogsz járni úgyis, nem lenne-e kedve összefutni.
2018. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es hogyha epp itthon van, akkor esetleg elhivhatom magammal, hogy ne menjek egyedul? Jo otlet?
2018. febr. 10. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hívd el.
2018. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Irtam neki 2 napja, latta de nem valaszolt. :(
2018. márc. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!