Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves nőtársaim! Ti kihívást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves nőtársaim! Ti kihívást láttok a meleg férfiakban?

Figyelt kérdés

2018. febr. 10. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ezt az ostoba kérdést...
2018. febr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem egyszer játszottam már el a meleget és szétszúrtam a hüvelyüket. 😊
2018. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Látszik, hogy halvány gőzöd nincs a melegekről. Akkor nem ártana tájékozódni, mielőtt ilyen bugyuta kérdést írsz ki.
2018. febr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Mivel nem vagyok szellemileg fogyatékos és tudom mit jelent a szexuális orientáció, így nem tekintem a meleg férfiakat potenciális partner jelöltnek. Ennyi.
2018. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennének kihívás? Ők a férfiakhoz vonzódnak, ezt pedig tiszteletben tartom.
2018. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az kihívás, ami nehéz, de azért elérhetem a célom.

Egy meleg férfinél a büdös életbe nem fog célba érni egy nő.


22/N

2018. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
19%
Utolsó, hacsak nem látens az a meleg férfi...
2018. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis tiszteletben tartom őket, nem nyomulok olyanra akiknek a pasik jönnek be. Egyszerűen szánalmas mikor azt csinálja egy nő.
2018. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

A legjobb barátom meleg. Beszámolt róla, hogy volt olyan barátsága, ahol a lány szeretett volna vele nagyon kapcsolatot, és mivel ő szerette ezt a lányt, próbálta valahogy rávenni magát...de nem tudta.

Azt, hogy meleg férfi nőre "fanyalodjon" olyan helyzetben tudom csak elképzelni, mint pl. a heteró férfiak más férfiakkal való együttlétét. Az ugye ismert, hogy a börtönökben az azonos neműek közé zárt heterók is gyakran keresnek kapcsolatot a fogolytársakkal a megkönnyebbülés kedvéért. Ha tartósan össze lennének zárva nőkkel a meleg férfiak, és nem is láthatnának férfiakat, akkor a valamennyire fiúsabb lányokkal talán egy idő után kezdenének közülük egyesek feszültséglevezetésként, azt is inkább az "aktívak" (akik a behatolást preferálják a férfi-férfi kapcsolatukban.) De ez nagyon speciális helyzet lenne. Alapjáraton annyi esély van egy meleg férfinek beleszeretni egy nőbe, mint annak, hogy egy hetero nő beleszeressen a legjobb barátnőjébe...

2018. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
2-es aztak***a de undorító vagy
2018. márc. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!