Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, akiknek az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, akiknek az apja megcsalta az édesanyjukat! Ti tudtok bízni a férfiakban?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 11:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Igen

24L

2017. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagyok nő, de hogy jön a kettő egymáshoz? Azért, mert az apa nem volt hűséges, az automatikusan azt jelenti, hogy a maradék kb. 3 milliárd férfi közt egy sincs, aki az tudna lenni?
2017. okt. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2.: nőket kérdeztem
2017. okt. 20. 11:59
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudok rola, hogy megcsalta volna, de nem gondolom, hogy par ferfi viselkedeset ra kene huzni az osszesre. Vannak, akik megolnek embereket, ettol nyilvan nem lesz az osszes ember gyilkos.
2017. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4.: nem véletlenül olyan nőket kérdeztem, akik ezt átélték.
2017. okt. 20. 12:02
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Igen. Sőt, engem is csaltak meg, de nem húzom rá mások gerinctelenségét ártatlan emberre. Addig mindenki tiszta lapot és 100% bizalmat kap, amíg nem ver át, és

ezt fordítva is elvárom. Másképp értelme se lenne egyáltalán ismerkedni, bizalom nélkül kutyaszart se ér egy kapcsolat.

Nyilván észreveszem a gyanús viselkedést, nem vagyok vak és jó az emberismeretem, de konkrét ok nélkül nem vagyok hajlandó bizalmatlan lenni.

2017. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Vannak férfiak, akikben bízok és vannak, akikben sosem bíznék. Nem szabad apám hibáját minden egyes férfira ráhúzni és ezáltal mindenkit gyűlölni, mert úgy sose lenne kapcsolatom :D
2017. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
É férfi vagyok de anyám csalta apámat én tudok a nőkben bízni de csak azért mert amit megszerzek azt abban a pillanatban igyekszem magam mögött hagyni
2017. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem teljesen. Aktívan készülök (takarékoskodok) arra az időre, amikor majd meghülyül a férjem és lelép egy fiatal pipivel. Egyelőre nem tudom elképzelni a férjemről, hogy ilyet tenne. Nem esik jól neki, hogy ilyesmit feltételezek róla, de megérti a félelmemet. A szüleim voltak a lakótelep álompárja. Kicsi, de saját lakás, szeretet, harmónia, szuperjófej apuka, aki örömmel játszóterezik a gyerekekkel. Aztán a mintaapuka belefáradt a szerepébe. Munka helyett inkább csajokkal töltötte az időt. Nyilván anyukám sem éppen hibátlan, bőven tett azért, hogy "elüldözze" apukámat. De azon azért lehidaltam, amikor apám azzal dicsekedett, hogy a szeretőt is csalta. Nyilván nehezemre esik elhinni, hogy az én férjem sosem fog belefáradni a mintaférj és mintaapa szerepbe és boldogan élünk, amíg meg nem halunk. De nagyon szeretném, hogy így legyen.
2017. okt. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
9 es nem ertem miert gondoljak az idosebb nok hogy nem ertekesek amikor 100leszek akkor a 100 eves nejem lesz akit akarok mondjuk lehet ebbe bejatszik az is hogy kicsit bolond vagyok és tudom hogycsak egy korombeli tud kordában tartani
2017. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!