Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kollégám rám hajtott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kollégám rám hajtott, egyszerűen nem képes felfogni, hogy hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Egy számomra kedves kollégámról nemrég tudtam meg, hogy meleg, ami nem zavarna, ha nem "udvarolna" nekem. Többször próbált randira hívni, flörtöl velem, stb. Folyamatosan utasítom őt vissza, ezredjére is elmagyarázom neki, hogy a nőket szeretem és csakis a nőket, de csak még jobban erősködik. Megromlott a munkakapcsolatunk is emiatt, szabályosan kerülöm most már.

Ti mit tennétek a helyemben? Rettentően kínos nekem az egész ügy, egyszerűen nem tudom, hogyan rázzam le.



2017. szept. 23. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Meleg helyzet...lehet egy jó csajjal kellene megjelenned így lelehetne rombolni az illuzióját. Bár lehet, mégjobban nyomulna utána.
2017. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress neki más prédát, ami elvenné a figyelmét rólad.
2017. szept. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

volt ilyen kollegám. De ő szerencsére nem hajtott senkire, viszont ettől függetlenül megőrjített mindenkit -.-.


am nagyon nehezen képesek felfogni a nemleges választ..

2017. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg lobogtasd meg előtte, hogy ez munkahelyi zaklatás, és tulajdonképpen jogi útra is terelheted a dolgot, ha nem áll le.
2017. szept. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj hang- vagy képfelvételt a mobillal, és mondd meg neki, hogy amennyiben nem száll le rólad, feljelented munkahelyi zaklatásért, plusz az is kiderül majd róla, hogy szeret homokozni, úgyhogy kétszer is gondolja meg a továbbiakban, hogy meddig merészkedik el.
2017. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az nem válik be, hogy hetero vagy, akkor mondd neki, hogy nagyon nem jön be neked. Ha nem hiszi el, hogy csak a nőkhöz vonzódsz (de tényleg ennyire), akkor egy önbizalom rombolás nem árthat meg neki...
2017. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok. Volt ilyen értetlen meleg ismerősöm.

Addig zaklatott egy hetero srácot még jól orrba nem verte a fiú.

Nekem jött rinyálni, hogy képzeljem el, hogy járt.

Feljelenti.

Mondtam neki, hogy kussolj, megérdemelted!

Ha feljelented és is elverlek.

2017. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!