Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti összejönnétek egy ilyen fiúval/sráccal?

Figyelt kérdés

A fiú egy nagyon rendes és kedves személyiség, tisztelettudó és segítőkész. Azonban a családjának egész sok adóssága van, nincs autójuk, nem is tervezi a fiú, hogy megcsinálja a jogsit.


Mit gondoltok erről?


2018. febr. 7. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szörnyű.Elfogadhatatlan.Kuka.

Ha lesz kocsid lesz csajod.

Azt elfelejtetted megemlíteni mennyi a jövedelmed!

2018. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A negatívumoknál látom, hogy sikerült megragadnod a lényeget.


A jogsi hiánya biztis túl sokat elvesz a személyiségének értékéből.

2018. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jézusom! Most komolyan az autó számít?

Azt aláírom,hogy aggaszt ha adóssága van a családnak,az már más kérdés,hogy mennyi köze van a fiúnak ehez.

De neked csak az autó meg a jogsi a gond?


Az én véleményem az,hogy ha egy putriba is lehetsz boldog és egy kastélyban is lehet boldogtalan.


De ha már egyáltalán a kérdés ia felmerült benned,akkor inkább hagyjad szegényt.

2018. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mellettem beszélgetnél ilyenről, nyilvánosan megaláználak.
2018. febr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Surfer Girl ***** válasza:
Ha nem a srácnak kell nyakába vennie a családi adósság törlesztését, akkor nem gond. Nekem van jogsim meg autóm, és imádok vetetni. :)
2018. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a jogsi meg az autó. Csak azért írtam le, mert másoknál ez is fontos szempont. Sokkal jobban aggaszt a sok adósság.
2018. febr. 8. 13:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg az adósságot - amit a CSALÁDJA halmozott fel - nem venné a nyakába pont nem izgatna.
2018. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy sajnos a nyakába veszi.
2018. febr. 8. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!