Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik, hogyan kezdemé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Második alkalommal mentem egy kissebb klubba és láttam egy fiút ott. Barátaimmal voltam ő is. Szemben ültünk egymással és feltűnően néztük egymást felváltva, sokszor egybeakadt a tekintetünk. Kesőbb barátaim leléptek, mikor kikísértem őket ő is elment egy haverjával. Később visszajöttek de sokkal többen és még annyira sem mertem odamenni hozzá. Viszont egy ismerősöm ott volt aki észrevette, hogy figyelgetjük egymást. Mondtam neki, hogy bejön, de nem merek odamenni. Egyszer eltűnt az ismerősöm èn felálltam táncolni és mikor megfordultam a srác ott állt mellettem. Nagyon érdeklődő volt. Kimentünk és elmentünk sétálni. Folyamatosan kérdezett, nagyon érdeklődött. Elmentünk hozzá, de elmondtam neki, hogy mehetünk, de nekem gyors ha történik nagyobb dolog. Megértette és beszélgettünk egész este. Azthittem ennyi volt, de erősködött, hogy a telefonszámomat vagy közösségi platformon tartsuk a kapcsolatot. Olsoban lakik. Holnap este megy vissza. De szeretne újra találkozni. Ez az alapja a dolognak. Viszont amit én szeretnék kérdezni, hogy tegnap beszéltünk, de ma alig várom, hogy megint de nem merek neki írni. Nemtudom hogy venné ki magát. Mindig is visszahúzódott voltam, de nagyon tetszik. Nem csak tetszik, de úgy éreztem mintha már 1000 éve ismerném. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy egyőrült csaj vagyok aki akad a nyakába. Ti mit gondoltok mit kellene tennem? Azt megbeszéltük hogy tetszünk egymásnak és megpróbáljuk megismerni egymást. Mit gondoltok? Írnom kéne neki? Ne haragudjatok ha hosszú lett. Köszönöm a válaszokat

2018. febr. 11. 12:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 25 vagyok a fiú 27
2018. febr. 11. 12:24
 2/2 anonim ***** válasza:
várj vele kicsit
2018. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!