Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudom, hogy rengeteg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés volt már, de na felteszem én is. :D Egyetemen tetszik egy lány, de még közös ismerősünk sincs, így nem tudom hogyan kezdeményezzek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Sajnos még tavaly nyáron véget ért egy 1,5 éves kapcsolatom. Aztán mostanában (még szeptemberben) feltűnt nekem egy lány, de hagytam a dolgot. Aztán decemberben egyik előadáson a közelemben ült, és egy ürüggyel sikerült elkérnem a nevét, így be tudtam jelölni facebookon (azt mondtam, hogy valamit a tábláról nem tudtam lefotózni, viszont ő igen, és hogy küldje el). Azonban nem tudtam vele hosszabban beszélni, mert mennem kellett zh-t írni, és facebookon nem akartam erőltetni a dolgot...


Szóval amikor megkérdeztem a nevét, akkor azt olyan kedvesen mondta, hogy nem tudtam elfelejteni, meg azért ugye váltottunk pár szót is, és tökre megtetszett a kisugárzása. Látszik rajta, hogy ilyen szolidabb típus stb.


Szóval el szeretném hívni egy randira... messengeren nyilván nem szeretném, annál azért tökösebb vagyok... Szóval arra gondoltam, hogy egyszer odamegyek hozzá, és elmondom, hogy ugye nekem küldte el ezt a fotót, meg elmondom, hogy mi fogott meg benne, és akkor mi lenne, ha meginnánk valamit, akár itt az egyetem büféjében kezdetnek...


Ez nagyon gáz? :D

Hogyha írnátok tanácsokat, azt megköszönném. :)

20f



2018. jan. 18. 23:28
1 2 3
 1/28 wrspeed80 válasza:
100%
Nem kell a melléduma szerintem. Menj oda hozzá ha látod vmikor és kérdezd meg h lenne-e kedve beülni vhova h mert bejön. Ha szimpi vagy neki király, ha nem ez van, lesz majd más:D
2018. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, bárcsak ilyen kérdések lennének itt 90%.

" mi fogott meg benne" ezt én is mellőzném, mivel lehet olyat is belelátsz, ami nem ő...nem tudom érthető-e, és az akkor rosszul jön ki. Tehát nem kell bonyolítani. Simán, ahogy az első írta.

Amúgy nagyon kedves, ahogyan az egészet leírtad, drukkolok!!!

2018. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam az írásodat és első gondolatom az volt hogy nem kell a mellébeszélés látom első is ezt írta én csak ráerősíteni tudok! Kit érdekel az elküldött vagy nem elküldött kép?? Minek hoznád fel?


"Szia! Megláttalak innen pár méterről és muszáj volt idejönnöm hozzád mert nagyon megtetszett a kisugárzásod és szeretnélek jobban megismerni, igyunk meg egy kávét valahol!"


Vagy valami ilyesmi, de ennyi az egész. Ha ilyen fényképes mellébeszéléseket csinálsz azzal csak azt érzi hogy nem vagy magabiztos mert mellé beszélsz.

2018. jan. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld pacsik vagy mi. :)

Viszont azon gondolkodtam, hogy ez a "letámadás" lehet, hogy nem túl célravezető...

Viszont, hogy "felhívjam magamra a figyelmet" az akár hónapokba is kerülhet. És már velem előfordult olyan, hogy mire kialakult a kölcsönös szimpátia, addigra már talált valakit, szóval ilyet nem szeretnék többet...

2018. jan. 19. 08:16
 5/28 wrspeed80 válasza:
100%
Nem fogja letámadásnak venni nyugi:D inkább annak fogja venni h milyen tökös ez a srác h csak úgy elhív vhova
2018. jan. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Az utolsónak is köszönöm.
2018. jan. 19. 18:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod az összefüggéseket?

Pont más srácok eddig ezért tudták előled lenyúlni a csajokat mert nem fejezted ki ennyire nyíltan hogy bejön neked, hanem hónapokig csak azzal próbálkoztál hogy felhívd magadra a figyelmet meg hogy kialakuljon a kölcsönös szimpátia.


Más srácok meg ezt csinálták hogy oda mentek a csajhoz, közölték vele hogy bejön nekik, és csináljanak valamit közösen, ott a csaj jól érezte magát és inkább őt választotta.


Ha te csak "építkezel" lassan ahelyett hogy cselekednél akkor tudod elveszíteni a csajt.


Ezek egyszerű összefüggések, valószínű máskor, az előző esetekben pont ez volt a hiba, hogy nem "támadtad le" vagyis nem közölted a csajjal hogy mi van, hanem csak építgetted a szimpátiát, meg fel akartad hívni magadra a figyelmet úgy hogy ezt hónapokig elhúztad ahelyett hogy oda mentél volna hozzá és fél perc alatt közölted volna vele hogy bejön neked és meg akarod ismerni.


Ez sokkal jobban bejön a nőknek ez a tökösség mint az hogy valaki hónapokig kedveskedik meg cukiskodik meg próbálja magára felhívni a figyelmet stb...


Remélem ezzel tudtam segíteni!


Én azt gondolom, hogy a korábbi esetekben pontosan ezért jártál így, pontosan ezért tudott mást találni a lány, mert te nem léptél igazán nyíltan, nem voltál vele elég tökös. Nem mondtad az arcába hogy mi van, hogy bejön neked, tetszik a kisugárzása, hanem ehelyett hónapokig csak mellébeszéltél, meg szimpátiát építgettél stb...

2018. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat! Hamarosan meglátom, hogy mi lesz ebből. :)
2018. jan. 20. 18:23
 9/28 Interferencia ***** válasza:
Mikor lesz belőle valami? :D
2018. jan. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Talpraesett és kedves srácnak tűnsz, osztom a többiek véleményét! Egyszer hozzám is odajött csak úgy egy srác az egyetemen és szeretett volna elhívni valahova. "Sajnos" volt párom, így el kellett utasítanom, de egyszerűen elbűvölő volt, ahogy csinálta. :) Egyszerű, lényegre törő, de mellette kedves volt és picit zavarban volt, de én még jobban. :D Mai napig egyik legszebb emlékem, hogy egy ilyen életrevaló srác megszólított.

Majd írd meg mi lett!

2018. jan. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!