Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azon kezdtem el gondolkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azon kezdtem el gondolkozni hogy miért van az hogy a legtöbb pasi csak szexet akar tőlem semmi mást. Miert?

Figyelt kérdés
Szinte az összes pasi csak azt akarja tőlem..es a leg utobbi is azt akarta es utana meg összejött egy csajjal akivel tok normalis mer vele komolyan gondolja..miert van ez es akkor ne legyen az onbizalmam a beka feneke alatt
2018. febr. 11. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Nagyon sok oka lehet

Felsorolok párat, hátha segít, és NEM, egyik sem sértésnek készült


A) Nem minden pasi akarja ezt, csak mivel ők hangot adnak neki, nem veszed észre azt, aki csendben vár rád


B)Mert vagy az öltözködésed vagy a külsőd, félreérthető számukra


C) Mert nem ismerik a belsőértékeid, kvázi nem igazán beszélgettek. ( No ez a felszínesség )


D) Mert okot adtál rá, hogy ezt hihessék, vagy valaki azt mondta rólad, hogy kapható vagy


E) Mert a baráti körödben van, "OneNight"-girl, és a pasik szokták tudni hogy az emberi személyiség érdekes dolog. a barátaid ugyanis hasonlítanak rád ( általában)

(És csak az igaz barátok)


F) Lehet nem csak dugni akar, de a haverok miatt ő is csak mondja és mondja



Sokáig volt nálam is így. Nem értettem. Nem akartam

Aztán rájöttem hogy annyira fgyeltem/kerestem, hogy HOL VAN A NAgY LOVE , hogy épp mellettem állt

Szóval nagyon sokáig nem vettem komolyan a párom, és neki is csak hajtottam, hogy "de engem nem lehet szereti meg mindenki csak AZT akarja" mire megcsókolt és azt mondta hogy szeret :)


Szóval azt kell megértened, hogy ha csak AZT akarják tőled, akkor pont hogy szép vagy, és kívánatos. Mert nem mástól akarják. Sok ember van akinek akkora önbizalma van,hogy félsz mellette, pedig tudod hogy incs mire fel neki.

Pont te lennél önbizalomhiányos????? NEM SZABAD

Csak mutasd meg nekik, hogy te iszonyatosan erős, és értékes és BOLDOG vagy egyedül is, keress hobbikat, engedd hogy önmagad légy és ne akarj egy "makett lány " lenni,a ki illik a sorba, és hidd el, hogy akkor tisztelni is fognak.



Apropo. Hány éves vagy?


:)


Remélem segítettem 19/L

2018. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.kuldtem uzenetet neked
2018. febr. 15. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! A barátnőm is igy volt,aztan kiderült ,hogy mindig azzal kezdte az ismerkedest,hogy egyből befekudt a pasi ágyába!
2018. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!