Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, őszintén! Ti ráírtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén! Ti ráírtok egy lányra fb-on, csak azért, hogy barátkozzatok vele? Létezik, hogy, mint nő nem érdekel és mégis hosszasan dumálgattok többször is?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Ha valakivel hosszasan beszélgetek, valamiféle vonzalom biztosan van.
2018. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is így gondolom, de kíváncsi lennék még véleményekre.
2018. febr. 12. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Én, hónapokat elbeszélgetek, minden szándék nélkül. Viszont, ha több is alakul, az ellen sem vagyok.
2018. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Facebookon olyan ismerősökel tartom a kapcsolatot, akit már eleve ismerek. Talán 1%-a a beszélgetéseimnek, vagy kevesebb olyan, hogy hosszsan többször beszélgetek oyasvalakivel, aki nem érdekel engem mint nő.
2018. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Nő vagyok. Tapasztalatom, hogy nagyon ritka, akiről tényleg úgy gondolom, hogy nem azért írogat MÁR, ő az elején bepróbálkozott, mondtam, hogy épp készül valami komoly kapcsolat nálam, viszont megszerettem, szívesen haverkodnék vele tovább. Mivel külföldről jött, nincsenek itt még barátai megmaradt a barátság így is, és többé soha nem próbálkozott be. Viszont ez speciális helyzet, ha helyi lakos lenne, s lennének más barátai, szerintem rég eloldalgott volna s nem írogatna. Egy másik eset, épp szingli voltam, elkezdtem írogatni egy pasival, kerülgettük egymást, s alakult is neki már valami más is, de még mindig írogatott úgymond barátilag. Ott bukott ki a dolog, hogy mennyire lehetett ez baráti, hogy ahogy megtudta, hogy lett egy párkapcsolatom, azonnal abbahagyta az írogatást. Egy barát az maradhatott volna a párom mellett is nyugodtan barát, bemutathattam volna neki, sejtettem mennyire szeretne velünk hármasban vacsorázni. Tinikorban szerintem még lehet ilyen, vagy még fősulin, de felnőtteknél 1-2% rá az esély, hogy ha valaki sűrűn ír neked, az baráti szándékkal tenné az ellenkező nemből. Ja, és én tök naiv vagyok, mert én a tini éveimből kiindulva hittem abban, aztán néhány fentebbihez hasonló esetből okulva rájöttem, hogy nem, nem.
2018. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Igen. :)
2018. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2018. febr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem írok senkinek Facebookon, akit nem ismerek.
2018. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt már, hogy ráírtam ismeretlenre, de csak akkor, ha fel akartam szedni.
2018. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ismertük egymást, de nem voltunk közelebbi kapcsolatban sosem. Tehát nem voltunk teljesen ismeretlenek egymásnak (nem is írtam sehol, hogy így lenne).
2018. febr. 12. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!