Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tumblr-en, Pinterest-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tumblr-en, Pinterest-en többször láttam fenéken, fenákhajlatnál, fenék alatt kiszaggatott gatyát, de nem gondoltam volna, hogy normális ember fel is veszi utcára, egészen máig. Fiúk, nektek beleférne egy lánynál ez?

Figyelt kérdés

Fenákhajlatnál volt kiszaggatva a lánynak, alatta ízlésesen még volt hálós/rácsos fekete neccharisnya is. :)


Képek:


[link]

[link]

[link]


A lányon pont ugyan ez a kombó volt


[link]



2017. nov. 28. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a rácsos neccharisnyát látom általában 14-15 éveseken, haspólóval, kb. 5-10 fokos hidegben. Szerény véleményem szerin úgy néznek ki benne, mint valami prostik.

Nem tudom egyébként, hogy manapság milyen fajta szellemi fogyatékosságban szenvednek a szülők. :D

2017. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Elég cigányos. Nem, inkább az elegáns, visszafogott stílus tetszik. A ribiket nem szeretem, mert nem lehet velük beszélgetbi erről a világról.
2017. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van, aki bármit megtesz, hogy a pasik megnézzék. Csak arra nem gondolnak, hogy a legtöbb normális férfi agyában csupán annyi fogalmazódik meg, hogy "Buta kis tinir.banc. Egy dugásra mondjuk jó lenne". De van, akinek ez az életcél.
2017. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a tiniknél még elmegy(mindenkinek voltak hülyeségei akkor, még ha nem is pont ez), 18 év fölött már elég furcsán nézném.


22/N

2017. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

:D:D:D:DDDDDD

Én hidegebb nyári napokon hordtam ilyet, nem vagyok ostoba ringyó. Egy laza, fekete pólóva, valami elegánsabb cipővel.

Istenem, egyesek mennyire korlátoltak.

2017. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Korlátolt az te vagy, bekorlátoz pár instagram trend mint valami oatoba ribi droid 😂😂😂
2017. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az első csajt nagyon megdugnám.

Bár a szemén látszik, hogy minimum 100 pasi leápolásán túl van.

2017. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi extra.
2017. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!