Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a barátom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglopott a barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbe vagyok esve. Röviden leirom mi történt. Neha oda szoktam adni neki a bakkartyamat ha lemegy a boltba, ahogy most is elkerte. Mellé még elkerte a telefonomat is kölcsön, hogy hadd hivjon fel valakit, azt is odaadtam. Lement a boltba, visszajott, odaadta a bankkartyamat es a telefonomat is. Par perc mulva mondta hogy mindjart jon, csak talalkozik egy baratjaval. Most már ennek 4 napja. Tegnap kuldott egy uzenetet hogy kiment kulfoldre, ne haragudjak, majd egyszer visszaadja. Azota el se érem. Most ott vagyok, hogy minden keszpenzem elfogyott es ennem sincs mit es sajnos nem olyan csaladi es barati korben mozgok hogy csak ugy kolcson tudjak kerni. Fizetes egy honap mulva, mivel azzal lepett le a roh..ék. Igaz abbol nem lesz penzem, de erdemes rendorsegen feljelentest tenni? :(

2018. febr. 12. 15:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrséget nem tudom, talán valamelyik haverjával üzenj neki, hogy milyen nagy bajban vagy. (vagyis milyen nagy sz.rban hagyott)
2018. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy érdemes.

Tudod az adatait, szóval mindenképp van értelme, tedd is meg!

Máskor pedig ne add oda a bankkártyádat senkinek, illetve kérj SMS-t a telefonodra, hogy mennyi pénzt vettél - vagy vettek - le a számládról!

2018. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezért vitte el a telefonomat, hogy ki tudja törölni az sms-t. :(
2018. febr. 12. 15:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelytől fizu előleg? Minimális, hogy ne halj éhen.

Feljelentés mindenképpen.

Mióta voltatok együtt? Családja, bárki, akin keresztül elérheted?

2018. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4 hónapja voltunk együtt, csak nem tudom mit mondjak a rendőrségen, hisz én adtam neki a kártyát. Azt hogy bizonítom, hogy nem akartam hogy az összes pénzt levegye? :( Munkahelyen sajnos nem adnak, ma megpróbáltam. Bemegyek a rendőrségre aztán lesz ami lesz.
2018. febr. 12. 15:38
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ez nem esett le, amikor olvastam.

De mindenképp tegyél valamit, ne hagyd magad. :(

2018. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuj de gusztustalan egy ember.... Mindenképpen jelentsd fel! Hívd fel a barátait és a szüleit is, és vedd fel a beszélgetést! Fizetés előleget kérnék addig, vagy egy rövid távú nagyon kicsi hitelt, amit majd gyorsan vissza tudsz fizetni a következő hónapokban. Vagy ha van valami értékes cuccod zaciba beadhatod, csak ott nagyon keveset kapsz érte.
2018. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Interneten add el a nem használt ruháidat, cipőidet, bármit, amire nincsen szükséged.

Szabadnapon menj el alkalmi munkára ahol azonnal fizetnek, ilyesmi.


És mondd el a rendőrségen, hogy milyen ürüggyel vitte el a kártyádat és ezzel szemben mennyit vett le róla.

Valamit kell tenniük.

2018. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valamit kitalálok :(
2018. febr. 12. 15:45
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen tehetsz feljelentést, ez sikkasztás. A rendőrség bekéri majd az atm kamera felvételeit, és kiadja a körözést.

Ettől te még nem fogsz enni, de időlegesen egy köcsön felvétele segíthet.

És igen, érdemes feljelentést tenni! De akkor minél előbb!

2018. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!