Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo, vagy miert nem jo csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo, vagy miert nem jo csak szexualis kapcsolatot fenntartani az exel? (Legalabb egyszer)

Figyelt kérdés
Tobbszor is keresett, talalkoztunk is, vegul kibekultunk ("jo ismerisok"). Sokat kerdezoskodott, erdeklodott felolem. Mondjuk parja van, de nem ugy tunik mint akinel minden rendben. Mukodhet egyszeri alkalommal?

2018. febr. 12. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt tesztek, amit jónak láttok.
2018. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha ki vagy éhezve akkor megdugathatod vele magad de csodára ne számits.

Az én ex csajommal iszonyatosan jó volt az ágyban minden szempontból. A szakítás után összejöttünk csak szexre. Már nem volt olyan mint annak idején, de azért egynek jó volt.

Később meg folyton irogatott, azt hitte újra lehet valami, pedig előtte megbeszáltük hogy csak szex lesz.

2018. febr. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésre igazából, de régóta fantáziálok arról, hogy az exemmel összejövök egy éjszakára még. Pedig nem volt nagy szám az ágyban, mégis kívánom.
2018. febr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Enis pont igy vagyok, nagyon jo volt vele a szex, s ha mar kibekltnk miert ne, mert kicsit azt erzem h azert nem zarta le teljesen. (jobban osszezavarhatnam, ami lehet kicsit gonosz, de na)
2018. febr. 13. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:

" miert ne, mert kicsit azt erzem h azert nem zarta le teljesen"

Komolyan? Érzed magad annyira szánalmasnak, hogy tönkretegyél egy jól működő vagy kezdődően jól alakuló kapcsolatot, csak azért, hogy összefeküdjetek? Aztán utána még te fogsz szenvedni, hogy nem akar többet, csak ürítésre használt, és ott áskálódsz, ahol csak tudsz, csak hogy újra összejöjjetek... Ez sem a te, sem az ő szempontjából nem lenne korrekt.

Próbálkozhatsz, ha ennyire nem tudsz túllépni a múlton, ennyire ragaszkodó vagy, és nem tudod feldolgozni, hogy miért szakítottatok. Csináljad csak, talán bejön. De azért azt remélem, hogy neki sokkal több esze van nálad.

2018. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy gondolod sok felesleges időd van és azért hagyod elpocsékolni, akkor érthető, egyébként nem.

A szex egyfajta bizalom kérdése, nem érzed magad elég erősnek ahhoz, hogy megmérettesd magad egy új partnerrel, ezért visszanyúlsz a régi partnerhez,mert azt legalább ismered és használod amíg lehet. Ha találnál valakit akivel kölcsönös lenne az összhang olyan gyorsan leépítenéd az exet hogy nem is emlékeznél rá.

Azt javasolom, hogy legyél kicsit határozottabb és bevállalósabb és ismerkedj ezerrel, soha nem tudhatod kivel hoz össze a sors!!! :)

2018. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 "Aztán utána még te fogsz szenvedni, hogy nem akar többet" -ebben igazad lehet (es ebbe most belegondoltam), de h remeled h neki tobb esze van, nemtudom, o keresett, o akarja/akarta tartani a kapcsolatot. Rajtam mult volna, nem beszeltunk volna semmit (most is csak azert h lassam mit akar, miert keresett), sot az ujrakezdes semmilyen ertelembe nem johet ossze( megvannak az okok). Es ezek az okok miatt vagyok lehet neha gonosz mind a 2 felre, de igazad lehet, igy lehet csak magamnak csinalnak bajt, mert nem tudnam kezelni. Lehet jobb lenne hagyni a "karmara" amiben nem nagyon hiszek, de sose gondoltam volna h az exem meg ossze lesz zavarva miattam es erdeklodni fog.
2018. febr. 13. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Az exed nincs feltétlen összezavarodva, csak finoman szólva nem túl gerinces valaki. Kipróbálta magát egy másik partnerrel és nem úgy alakult ahogy arra korábban számított, így próbál visszalopózni a mézes bödönhöz. :)
2018. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 gondolod h vissza akarna jonni? akkor miert nem mondja, v direkt huzna? most lehetne rossz lenni?
2018. febr. 13. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!