Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora az esélye hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy egy diplomás családból származó, jól kereső nő összejöjjön egy szegény családból származó férfivel?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgoznak, a nő jól keres de a ferfi sem kap rosszul. Intelligensek is.

Inkabb arra irányul a kérdésem hogy lehet e barmelyik félnek problémája a másik származásával.


2018. febr. 12. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kihagyom. Bocs. Lehet lepontozni.
2018. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Nincs sok esélye.
2018. febr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Valóban intelligens ember nem akad fenn ilyeneken. Sajnos a korunkban rengeteg ostoba diplomás van aki intelligensnek gondolja magát.
2018. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha két ember emocionálisan kötődik egymáshoz és meg van külsőleg is a vonzalom, akkor lehetséges ez. Azonban nem szabad külvilág véleményére adni. El kell fogadnotok egymást olyannak, amilyenek vagytok beleértve származást és egyéb mellékes dolgokat. 24 F
2018. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-50%
2018. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
A phsszt nem. Normal diplomas lany nrm akar mast. Csak kamu. A diploma alap.
2018. febr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nulla.
2018. febr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez a felállás, én értelmiségi, jól szituált, tehetős családból jövök, párom szegény, (de nem igénytelen!) szakmunkás családból. Teljesen jól működik, már csak azért is mert ki akart törni és sokat is tett érte. Persze mindkettőnknél vannak olyan beidegződések, otthonról hozott dolgok, amiket teljesen másképp gondolunk. Én látom, hogy náluk mi a gond, mit hozott magával, ami nem jó, ő is látja ezt az én oldalamról, összecsiszolódtunk és "alakítottuk" a másikat az évek során. 26/N
2018. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a szülők nem kutyulnak bele, akkor lehetséges.
2018. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5%
Diplomast csak dugok , parkapcsolatra lelkileg fejletebb embert kell valasztanom majd..
2018. febr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!