Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulnátok egy művelt, értelmes, de nem diplomás nőhöz?

Figyelt kérdés

Tehát ha a nőről (24-25), akivel ismerkedsz, kiderül, hogy művelt, értelmes, több nyelven beszél (6), de úgy alakult az élete, hogy nem sikerült diplomát szereznie, mert 19 éves kora óta külön kell élnie. Egyszer nekifutott a dolognak, de közben rászakadt egy csomó más, és abba kellett hagynia, ha el akarta tartani magát egyedül.

Szóval, nincs diplomája még 24-25 évesen se.


Mennyit von ez el az értékéből egy diplomás, és egy szintén nem diplomás féfi számára?


2018. febr. 12. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Az ertelmes ember nem a bizieidet fogj kerni randin vagy ismerkedesnel . Nem ertem honnan jonnek az ilyen gondolatok , amelyekben papir forma szerint mered a sajat onerteked .
2018. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem diplomásként tudok csak nyilatkozni, hogy ha diplomás is lennék, akkor sem érdekelne, hogy milyen végzettséggel rendelkezik a hölgy. Sokadrangú tényező és nálam sokkal fontosabbak a belső értékei akivel randizok/ismerkedek. (Persze a külső "tetszés" is számít valamilyen szinten, hisz anélkül max barátság tudna kibontakozni kettőnk között)


:)

2018. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól is függ. Pl. hogy ennek fényében hogyan viszonyul az én munkámhoz.
2018. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel. Az viszont annál inkább, hogy emiatt kisebbrendűségi komplexusa van, és ilyen kérdéseket tesz fel.
2018. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Értéke? :D Úristen...veled komoly gondok vannak. Ha nem lennék férjnél, akkor én ezt úgy oldanám meg, hogy első randira elhozatnám az illetővel az összes bizonyítványát. Mi van akkor, ha végigbukdácsolta az egyetemet? Bele sem merek gondolni, hogy esetleg olyannal ismerkedjek, aki mondjuk kettessel végzett. Vagy ne adj' Isten, csak egy sima érettségije és egy szakmája van...

Alapból nem kezdek olyannal, aki csak 6 nyelven beszél. 10 az alap, de anyanyelvi szinten! Ha ez megvan, akkor szeretném látni a kocsiját is és ha van lakása, annak az összes papírját, hogy tényleg minden hitelmentes-e. Biztos ami biztos.

2018. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb évfolyamtársam angolul sem tudott, nemhogy hat nyelven...
2018. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
Egy férfitől sem hallottam még, hogy érdekelte volna őket, hogy egy nőnek van e diplomája. A férfiak kevésbé válogatósak, mint a nők.
2018. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A diploma kapujában álló 23 éves férfiként annyit tudok mondani, hogy cseppet sem érdekel, még az sem ha nem annyira művelt. Én egy adótanácsadó cégnél dolgozok, az egyetem mellett több nyelven tudok, rengeteget fordítok szerződéseket, tényleg van, hogy éjszaka is dolgozok, idén végzek, van már lassan 2 éve egy barátnőm, aki viszont érettségit is csak most tette le 22 évesen, esti suliban, pultosként dolgozik, idegen nyelvet nem beszél, de imádjuk egymást. kicsit egyszerű lélek, egyszerűek a poénjai is, de erre van szükségem. a túl sok hivatalos papír, szaknyelvi szöveg után annyira fel tud dobni ha éjjel hazaérünk, hogy hihetetlen. fel sem merül bennem, hogy most azért mert neki nem lesz diplomája, vagy nem "értelmiségi" munkát végez, szakítsak. ő is szépen csinálja a dolgát, keres amennyit keres, tök jól megvagyunk... rendszeresen meglep pl azzal, hogy ágyba hozza a reggelit, vagy kivasalja az ingem este munka után, ha én még nem érek haza, hogy ott legyen másnap, apró gesztusok, de hihetetlenül figyelmes lány, és persze ha én végzek korán, pl ma, akkor persze én is főzök neki valamit ha hazaér, akkor itt legyen a vacsi készen, vagy bevásárolok én. szóval ez az egész közös élet nálunk tök jól kialakult.
2018. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Sechs Sprachen? Welches? Bist du Frau Schuz? Mit viel Spracen und Hauptschule Ausbildung? Ich glaube dir nicht.

Was willst du? Warscheinlich einen Mann mit guter Ausbildung. Ein Mauer wird nicht interresiert nach deine Scchulug. Es weißt du gut.

2018. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert attól még életrevaló tulajdonságai vannak a leírtak alapján:). Mindenféleképpen arra motiválnám, hogy tegye le a dipit, mert jobban jár vele, vagy legalább ne hagyja parlagon a tudását:).
2018. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!