Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy jó pasi hozzám szól és kedves, én pedig máris tetszeni akarok neki? (Csak soha nem vagyok elég jó)

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Lassan itt a tavac.
2018. febr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Nőből vagy. Jó pasi = free pass.
2018. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez önkéntelenül jön ilyenkor, nincs ebben semmi rendkívüli. Hadd találjam ki: mosoly és hajbirizgálás is szokott lenni? :D
2018. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha van pasid, akkor is?

Talán önbizalomhiány, emiatt szokott lenni megfelelni vágyás.

2018. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vag elég jó? Az marhaság, - csaK nem pont olyan vagy, amit elvárna, gondolom nem mész egyből a bokorba, ágyba vele. nyugi.
2018. febr. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje. Szimpátiára szimpátiával felel az ember, mert szociális lény. Nincs ebben semmi rendkívüli. Sokkal inkább az a deviáns, aki nem így tesz/érez. És persze egyaránt igaz ez mindkét nemre.
2018. febr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Detto. Én folyton tetszeni akarok a pasiknak, pedig van párom. Én anno nem sok pozitív jelzést kaptam pasiktól és mióta párom van szebbnek, jobbnak érzem magam. Tényleg változtam az elmúlt évek alatt és talán azt szeretném, hogy ezt mások is észrevegyék. Több-kevesebb sikerrel működik. Nő vagy és a nők lelkivilágának azért sokat számít, hogy milyen jelzéseket kap az ellenkező nemtől. Legalábbis nekem fontos. És ha egy pasi megdicsér vagy észreveszem, hogy érdeklődik az valahogy jól esik még akkor is ha van párom. Nem azért mert én akarok tőle valamit...csupán csak tetszik, hogy tetszem valakinek.
2018. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!