Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet "uriemberekkel"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet "uriemberekkel" megismerkedni?

Figyelt kérdés

szeretnek egy parkapcsolatot, egy ferfit az eletembe, nincsennek kulsoleg irrealis elvarasaim, nem vagyok az a "komoly kapcsolatot akarok maskulonben hozzam se erj!" tipus, de az ellenkezoje sem.

fent vagyok tobb tarskereson, jarok szorakozohelyekre, koncertekre, kavezokba stb.

ennek ellenere soha egyetlen alkalommal se volt szerencsem egy olyan ferfihoz akivel amugy talalkozom de mas szituaciokban


peldaul tegnap lerobbantam az autoval, megallt egy ferfi, ledobbentem olyan helyes, segitokesz, uriember volt... lattam a jegygyurut az ujjan :`(

vagy a minap utaztam es a repulon mellettem szoba elegyedett velem egy nagyon szimpatikus pasas, aztan elkezdett meselni a baratnojevel merre jartak Pesten.... O.o


2018. febr. 13. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megfogalmazás haláli 😂😂😂


Amúgy látod? Nem kell ide konkrét hely, megtalálnak ah úriemberek, csak a tiéd még késik, mert nehezen talál rád.

Nyugi! :)

2018. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aki "helyes, segitokesz, uriember", az miért lenne egyedül?

Azt nem írtad, h aktívan használod-e ezeket a fórumokat vagy várod, hogy majd az "úriember" megtalál...

2018. febr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aki "helyes, segitokesz, uriember", az miért lenne egyedül?


ertem, akkor mi a megoldas?

le kell csapni a masik kezerol?


aktivan hasznalom, minden masodik nap randizom kb.

2018. febr. 13. 16:47
 4/9 anonim ***** válasza:

az a leggusztustalanabb amit tehetsz.

gondolj bele neked hogy esne ha egy 10evvel fiatalabb fruska elcsabitana az addigra mar ferjedet?


pont ez a baj. hogy uriembert keresel. nemtudom hogy nezel ki, mi a stilusod stb. de ha nagyon cicababas akkor ne vard az uriemberek jelentkezeset.


en pl mar azert nem vagyok uriember, mert nincs ra igeny.

a nok tobbsege a lekezelo, bunko, macsokra bukik, es nem a kedves, aranyos helyes sracokra.

2018. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úriember vagyok (vagy legalábbis igyekszem annak megfelelően viselkedni), de miután rájöttem, hogy a kutyát nem érdeklem, felhagytam a párkereséssel.

Úgyhogy részemről így jártál, kérdező. :)

2018. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanokkal nem leszek úriember, aki kétnaponta randizik...... :)
2018. febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most itt mi van???
2018. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4: Cáfolom, én a kedves, aranyos, tisztelettudó és normális férfiakra bukok! :)
2018. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező, amit te emlitesz az egy veszélyeztette faj. Mindig is úriember voltam, pl. hihetetlen de képes vagyok egy nőt előre engedni az ajtónál. :) Sokszor az úriember a férfi intelligencia szintjétől is függ. Hidd el lassan megérkezik a lovagod. ;)

Új: A véleményem az hogy az olyan nő aki a bunkot keresi meg is érdemli.

2018. febr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!