Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT tegyek ha a szerelmem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT tegyek ha a szerelmem egy marha?

Figyelt kérdés
Van valaki akit nagyon nagyon szeretek tiszta szivböl és ö az első tőle van az első csókom minden viszont nem tudja kimutatni az érzéseit és ezt a képembe is mondta h szeret de nem tudja kimutatni én meg folyton azt csinálom mindig éreztetem vele de ő nem és folyton féltékeny vagyok egy bizonyos lányra aki mellesleg az osztálytársunk és a "szerelmem" az sokszor inkább rá figyel mint sem rám sose hiv el sehova mondván h nincs pénze mert nem adnak neki és ezért még csak else hiv sehova mindig én hivom minden hova, mindent meg probáltam minden ojan dolgot ami bejön neki mert a kapcsolat elött ö volt a legjobb barátom és mindent elmontunk egymásnak de elkeseredtem folyton sirok mert nemtudom mit tegyek h szeressen folyton magamat hibáztatom. olyan könnyedén beszél arról h miko fogunk szakitani meg hogy ugyse tart örökké a szerelmünk. nagyon szomoru vagyok ezért kérek sürgősen segitséget hogy adjatok tippeket mit tegyek mert nincs kitől tanácsot kérnem se neki meg nem panaszkodom többet mert akkor az lessz a baj én télleg szeretem de tehetetlen vagyok és nem akarom elvesziteni segitsetek kérlek
2010. jún. 7. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

keress mást ... boccs de szerintem nem is szeret (már..) :S

biztos találsz jobbat, és Ő majd segít elfelejteni.

2010. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen én is ezt gyanitom h már nem szeret ugy és annyira rosszul esik nekem =((((
2010. jún. 7. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a helyedben már rég elegem lett volna belőle és kidobtam volna,sztem nem éri meg vele maradni
2010. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem az én helyzetem rossz.. de látom van valaki, akinek rosszabb... próbálj vele beszélni.. csak ezt tudom javasolni.. asszem nekem is ezt kéne már tennem.
2010. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy csomószor beszéltem már vele és elmondtam h mi zavar és elvileg probált változtatni de nagyon enyhe a változás és sokat nem akarom nyaggatni mert mi van ha egyszer csak azt mondja h " na ha ennyi bajod van keress mást " nem hiszem h ezt mondja de teljsen elbizonytalanodtam
2010. jún. 7. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret már és most próbál finoman lekopptatni nem akkar megbántani és azt akkarja hogy te mond ki a végét.
2010. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na kész kidobtam.
2010. júl. 25. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!