Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja sok férfi eldönte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja sok férfi eldönteni a párja helyett, hogy szedjen-e fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, ami alatt írták, hogy lehet hogy rossz ötlet a nőnek elkezdenie fogamzásgátlót szedni, mert mi van, ha a párja ellenzi a gyógyszerszedést.

Vagy sok férfi meg rá akarja erőltetni a párjára, hogy igenis szedje.


Milyen alapon akarnak beleszólni abba, hogy egy másik ember mit szed, vagy mit nem szed, mit tesz a saját testével?

(Főleg úgy, hogy nekik SOHA nem kell számolniuk se a terhesség testükre gyakorolt hatásaival, se a gyógyszer esetleges mellékhatásaival, így könnyű..)


Miért akarják ráerőltetni az akaratukat a párjukra?

Miért nem dönthet a párjuk a saját teste fölött?


(Nyilván nem arra gondolok, mikor normálisan megbeszélik, sorra veszik a pro és kontra érveket, mindketten elmondják a véleményük, hanem mikor ERŐLTETIK.)


Ezek a férfiak mit szólnának, ha a párjuk döntene helyettük, hogy menjenek vagy ne menjenek vaszektómiára?


2018. febr. 14. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Nézd... nekem az ötödik komoly párkapcsolatom a jelenlegi. Mindegyik szedett fogamzásgátlót, de előtte megbeszéltük, én soha nem erőltettem egyik partneremre sem. A nőnek joga van dönteni, ezt el kell fogadni.
2018. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ennél az a jobb, amikor nem hajlandó gumit húzni, de én szedjek bogyót, hogy ne legyen gyerek.


Utáltam mindig, ha megmondták mit csináljak a saját testemmel.

2018. febr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1

Nem is minden pasi olyan, mint a kérdésemben!

Hálistennek a párom is normális, mondta hogy ha szeretnék gyógyszert akkor szedjek azt, ha nem szeretnék, akkor pedig tájékozódunk, hogy milyen lehetőségek vannak még, és együtt eldöntjük, mi a legjobb.

A többieknek nem tudom, mi jár a fejében...

Előtte 2 exem is "tiltotta" a gyógyszert, nem tudom milyen alapon...és sok ilyet látni :/

2018. febr. 14. 13:38
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

>eldönteni

>beleszólni


Nézz utána, hogy ezeknek mennyire eltérő a jelentésük.


Dönteni valóban nem szabad a párunk helyett, mint ahogy tiltani, korlátozni, követelni sem. De beleszólni, javasolni, érvelni, tanácsolni, kérni miért ne lehetne?


Oké, az erőltetésről beszélsz. Ennek több oka lehet. Sokan eltúlozzák a kockázatokat és a mellékhatások súlyosságát, ők nyilván erőltetésnek érzik, ha a párjuk meg akarja győzni őket. Sokan erőltetésnek veszik a beleszólást. Sokan rettegnek a gyerekvállalástól. Sokan utálják az óvszerhasználatot. És igen, sokan nem tisztelik eléggé a párjuk döntését és a saját igényeiket a párjuk igényei fölé helyezik. Van ilyen, de mit kezdesz vele?


Én személy szerint beleszóltam, de nem hiszem, hogy erőltettem. Utánanéztem a módszereknek, a mellékhatásoknak, mindennek. Jelenleg egyértelműen ez a legjobb módszer. Ha lesz ennél jobb, azt fogjuk használni. Ha lenne összemérhető súlyosságú mellékhatásokat okozó, ideiglenes meddőséget biztosító "férfitabletta", simán felajánlanám, hogy szedjem.


A vaszektómia végleges, visszafordíthatatlan. A tabletta ideiglenes meddőséget okoz, abbahagyható, újrakezdhető. Összehasonlíthatatlan.

2018. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Valentin napra gyertyafényes vacsi+bogyó kérdésre gondolsz ugye?

A hozzáállásod alapján akkor te az a csaj vagy, aki nem húzza le a hapsija tesztoszteronját, kreatinját, fehéjéjét, füvét, heroinját, technocolját stb a Wc-n, mert azt csinál a testével, amit akar, nem zavarnak a hatalmas izmok, dülledő erek, ahogy az sem, ha le áll a veséje, nem áll fel a cerka, vagy éppen agresszív lesz a hormontól, esetleg eladja pár ékszered, hogy koxot, narkót vegyen?

Szerintem zavarna. Exeim bogyóztak, kötekedő é váltak tőle és csökkent a libidójuk. Ha ki kérték volna a véleményem én azt kértem volna, hogy amiatt, hogy gumi nélkül lehessen (amíg van hozzá egyáltalán kedvük), meg a napi-két napi tányércsapkodást nem éri meg ez az egész. Arról nem is beszélve, hogy vérrögképződési kockázata is van. De amúgy természetesen csinál mindenki amit akar, csak ne lepődök meg, ha partnere nincs hozzá.

31/f

2018. febr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

"Ennél az a jobb, amikor nem hajlandó gumit húzni, de én szedjek bogyót, hogy ne legyen gyerek. " Nálunk most ezen megy egy enyhe vita hetek óta. Én nem annyira akarok bogyót szedni-egészségügyi okokból sem, ő meg az óvszerbe unt bele. A megszakításos módszerben nem bízom.

Nem tudom mi lesz a vége, mert sajnálom, egyszerűen frusztrálni kezdte egy ideje az óvszer, pedig sokfélét kipróbáltunk.

2018. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
5-ös, és vállaltad volna helyette a gumit?
2018. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy fél évig szedtem és ugyanezt tapasztaltam, amit a 62% leír.
2018. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

#7. Ha azt mondanám, hogy minden további nélkül, akkor meglepődnél? Ha lenne gyerekem, még el is köttetném magam, csak gyógyszert ne.

31/f

2018. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#4

Írtam konkrétan, hogy milyen esetekre gondolok.


#5

Fehérjét az szed aki akar, lényegében mindenki visz be a szervezetébe, aki pluszba szed, az rendszerint olyan életmódot is él. Aki nem tartja ezt az életmódot kívánatosnak, az nem jön össze ilyen emberrel. A fogamzásgátlóval nem jár együtt specifikus életmód.

A drogokat kár idekeverni, tudatmódosító hatása sincs a tablettának.

Normális doki olyan gyógyszert ír fel, ami passzol a pácienshez, nem okoz gondokat. Nekem is kiváló a libidóm gyógyszer mellett... És még elég sok nőnek. Nem kontárhoz kell menni, aki random szert ír fel, illetve ha gáz van, akkor váltani. Nem szabályszerű, hogy rossz hatással lesz a nőre.

2018. febr. 14. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!