Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nő azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja, hogy fogamzásgátlót szed, gumi nélkül szexelünk és terhes lesz akkor terhel engem valamiféle felelősség?

Figyelt kérdés
Ha nem veteti el akkor köteles leszek gyerektartást fizetni? Mi lehet ennek az ügynek a végkimenetele?

2017. jún. 4. 19:36
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen balekokat úgy hívják, hogy apa.

Ez a legrégebbi átverés a nőktől. És a leg gerinctelenebb is.

Ha megtartja a gyereket, akkor a gyerek apja leszel. Gyerektartást is kell fizetned.

2017. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
94%
Tárgytalan, miért jött össze a gyerek. Apa leszel, a kötelességekkel együtt. Bogyó mellett is becsúszhat és guminál is. Száz százalék, ha kerülöd a nőket.
2017. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos a jog ilyen témában durván hátrányosan kezeli a férfiakat. Semmiféle jogot és védelmet nem kapsz, ellenben a nő igen és fizetned kell a gyerektartást. Furcsa, hogy a nagy feminizmus keretében ezt valahogy nem próbálják kompenzálni a feministák.
2017. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
41%
Hát a szokásos: vagy ott hagyod a fenébe a gyerekkel együtt, vagy nem.
2017. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 A legrosszabb ***** válasza:
31%
Elég sok mocskosságra képesek a nők, pofátlanul megteszik még azt is, ami a kérdésben szerepel. Főleg egy kivételesen jól kereső faszi lehet nagyon kapós. Tanuld meg, sose bízz nőben, sose áruld el neki, valójában mennyit keresel.
2017. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Először is nem tudod bizonyítani, hogy mondta, de ha tudnád, akkor is te vagy az apa, ennek minden következményeivel együtt.

Amíg nem stabil kapcsolatban vagy, húzz gumit. Az egészséged miatt is.

2017. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
87%
Hármas, talán azért mert a jog a gyermek érdekeit nézi első sorban. Az gáz, ha anyuka hülyesége miatt lett, de nem az ő hibája, őt senki sem kérdezte, onnan már biztosítani kell számára a lehetőségeket. Egyébként erre azt tudom mondani, hogy az a férfi akinek derogál védekezni egy alkalmi kapcsolatban, meg is érdemli. Én nő vagyok, az egész életem megy tönkre ha nem vigyázok. Lehetne ennyi esze egy férfinek is. Párkapcsolatban pedig normális esetben megbízunk egymásban.
2017. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha idegen nővel csinálod, mindig használj gumit! Párkapcsolatban nyílván más a helyzet. Egyébként a jogot nem érdekli, hogy védekezel-e vagy sem, mivel nincs 100%-os védekezési módszer a nem kívánt terhesség ellen.
2017. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
28%

#7: Nem, nem a gyermek érdekeit nézi elsősorban a jog. Az a szomorú helyzet alakult ki itthon, hogy a gyermek érdekeit alig nézik néhol. Ez igaz az oktatásra, az egészségügyi ellátásra és a szociális hálóra is.

Ha a jog ilyen esetben a gyermek érdekeit nézné, akkor a gyerektartás elköltését kötné bizonyos dolgokhoz. Jelenleg, erről szó sincs és nem is ellenőrzi senki, hogy mire költi a szülő a gyerektartást. Láttam olyan nőt, aki direkt megcsinálta a gyereket egy pénzes pasival és a saját nyaralására költötte az összeget, a gyerek meg otthon maradt és szakadt ruhákat kapott.

Arról nem is beszélve, hogy ez gyermektől függetlenül bizony simán megfelelne csalásnak is és károkozásnak. Továbbá az a nő, aki így hoz direkt össze egy gyereket, alkalmatlan az anyaságra, mivel nem képes érett döntéseket hozni. Ráadásul a hazai bíróságok durván kettős mércét alkalmaznak az elhelyezési perek során.

2017. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem akarsz gyereket, védekezel. Igen, te, a pacák, pláne alkalmi kapcsolatban.


Az okos nők ezt már gyönyörűen megtanulták, ahogy 7-es is írja, a mi életünk fixen megváltozik a teherbeeséssel. Akár szülés, akár abortusz lesz belőle. Ideje a férfiaknak is komolyan venni a dolgot. (Ettől még az ilyen jellegű hazugságot undorítónak tartom, de rutinos férfi egészségesen paranoiás és nem tölti tele bemondásra a sarki luvnyát.)

2017. jún. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!