Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a szapioszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szapioszexuális nőkről? Létezhet ilyen nő egyáltalán?

Figyelt kérdés
Olyan nő akinek kizárólag a személyiség fontos. Tehát teljesen mindegy hogy néz ki, lehet akár Molnár Krisztián is, ő csak és kizárólag a személyiséghez képes vonzódni.
2018. febr. 14. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Léteznek. Olyannyira, hogy el sem tudnád képzelni mennyire reprezentatív lányok képesek ilyesmikre.

Azonban, a legtöbb csúnyácska fiú általában a személyiségét illetően is mélyen visszataszító.

2018. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Én az vagyok, a párom külsőre átlagos, bár nekem ez tényleg másodrangú volt a megismerkedésünkkor.
2018. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, amikor Tinderre (!) kiírják, hogy ők szapioszexuálisak. :D
2018. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Qrva nehéz lenne összeszedni magad, mi?
2018. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

12 évesen volt egy ilyen korszakom, mikor képes voltam belezúgni az éppen olvasott regény főhősébe. Azóta jelentős fejlődésen mentem át, és nem kergetek ábrándokat.

Illetve az általam preferált személyiségjegyek között szerepel ilyen, hogy van önfegyelme, kitartó, igényes, játékos, sőt: csapatjátékos. Ezek úgy nagyjából ki is zárják, hogy valaki 200 kilós zsírkupac legyen.

Egyedül a vakoknak lehet teljesen mindegy a külső.

2018. febr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nőből van ilyen... Na és férfiból?
2018. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
De gondolom ez a nő legyen vékony, csinos, szép arcú...
2018. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%

Egy ilyen nőt sem láttam még.

Aki lepontoz, abban legyen annyi gerinc, hogy bemutat egynek. Tényleg. Nem akarok az illetőtől semmit, csak végre látnék egy pozitív példát.


#1: Hát persze, logikus... Mennyivel egyszerűbb kifogást keresni, mint beismerni a tényeket.

2018. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, vagy nagyon jól kiismeri az embereket, és biztosra tud menni. Szívesen megismerkednék egy ilyen személlyel, úgysem lenne esélyem még nála sem...
2018. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
A #8-as válaszom már 0%-on áll, mégsem mutatott még be senki egy ilyen nőnek sem. Gratulálok a pontozónak, aki vállalja, hogy gerinctelen. Taps.
2018. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!