Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez nekem rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik ez nekem rosszul? Vagy csak azt kapom, amire számítani is lehetne?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi srác,akivel facebookon elkezdtünk beszélgetni,nyelvtanulás céljából,az oldalon egy csoportban ismertük meg egymást.

Budapesten él,dél-amerikai egyébként,de most itt ez lehet nem is lényeges.


A legelején rákérdeztem a céljaira, azt írta,magyart akar tanulni és tud nekem segíteni angolban,plusz tanít spanyolul is ,ha szeretném. Ez idáig ok,de már több mint egy hónap eltelt,de a magyar tanulás az nála egyenlő a nullával..ha magyarul írok,mindig angolul reagál,ha hanghívásban beszélünk,akkor is kimagyarázza ,miért ne kelljen neki.


Nekem az nagy segítség hogy szoktunk egymásnak írni angolul,és leírom a napom ,vagy akármi témát,szóval hasznosnak találom az egészet...viszont , ő egyre többet mondta,hogy találkozhatnánk,és jövőhétre le is beszéltünk egy időpontot,ide fog utazni.



Kétes érzéseim vannak. 27 éves,én 21 vagyok. Külsőre majdnem az esetem, így képekről annak tűnik... Ő a külsőmre nem tett megjegyzéseket , inkább kedves szavakat használt,meg amikor elköszönünk ír olyanokat,amik szerintem az ő kultúrájukban semmi érdekeset nem jelent,de ha itt valakinek azt írom,hogy "szép álmokat,csók" akkor abba azért többet bele lehet gondolni,mert akárkinek nem írom.

Érdeklődött arról,van -e barátom,de gondoltam ez is a beszélgetés része,,,de az furcsa volt tőle,amikor elmentem egy rendezvényre,ahol tánc volt a lényeg ,és írta többször is,hogy milyen nagy választék lesz nekem fiúk terén,milyen jó akkor....én meg ezt nem tudtam hova menni,mert nem ebben láttam a lényeget,meg ezzel ő mit foglalkozik.

Napi szinten érdeklődött, néha azt is,hogy otthon vagyok-e már.


Szóval az egészet nem tudom hova tenni. Ha csak simán nyelvtanuló társak lennénk,akkor nem kellene ennyi dolgot megosztani a másikkal,ha pedig csak barátkozni akar,akkor a megjegyzéseit nem értem....pl hogy tudom e már mit veszek fel a találkozónkra,meg hogy biztos arra vettem ruhát.


Ami furcsán érintett, az az,hogy facebookon láttam,hogy feltett egy közös képet egy lánnyal ,és valaki még oda is írta,hogy össze kell jönniük,de nem értettem pontosan.

Korábbról is vannak neki fent lányokkal közös képei.

Én nem hiszek a fiú-lány barátságban ...és nem tudom,felém mik a szándékai. Nem értem,hogy mégis minek utazik órák hosszakat csak azért hogy találkozzunk,ha amúgy meg ott vannak neki helyben a barátai ,fiúk lányok.

Persze ő azt nem tudja,hogy én nem hiszek a fiú-lány barátságban,mert nem volt alkalom,hogy mondjam neki.


2017. okt. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket nem neki kéne feltenned?
2017. okt. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként,azt hozzátenném,hogy évi 2x rakok fel magamról képet kb,nagyon ritkán,néha lecserélem a profilfotóm,vagy ha olyan helyszínen vagyok....szóval én épp az ellenkezője vagyok.
2017. okt. 31. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Jól megcsáklyáz, majd a bantu n...igger :) Nem félsz a majmoktól? Vagy nem fekete?
2017. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony ő azért utazik ide, hogy legyen "valami". Ne légy ennyire naiv!
2017. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Innen átutazunk a városba,ahová járok egyetemre,sok szép látnivalóval.Azt fogom neki bemutatni..és ebben maradtunk,hogy én leszek ,mint idegenvezető,legalábbis én erre helyezem a hangsúlyt.


Engem az zavar az egészben,hogy ha egy percig is azt gondolja,hogy beállok a sorba a lánykák mögé "barátnak"...

Érdekes,mert egyszer már megégettem magam egy külföldi illetővel... Teljes rózsaszín felhő volt, a csillagokat lehozta szavakban,aztán mikor kiderült,hogy valójában csak tárgyként tekint a nőkre és rám is,akkorra már késő volt,mert közel állt a szívemhez...



És most ,hogy újra egy külföldi illető lépne az életembe ,tartok az egésztől....Persze ez már,mert nem napi szinten találkozunk.

2017. okt. 31. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ajánlom h összejöjj egy ilyennel. Egyedül már a távolság ami borzasztó. A többi majd kiderül ^^
2017. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!