Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismer (sz) egy jó weboldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer (sz) egy jó weboldalt életeunt embereknek? Szomorú vagyok, hol vigasztalódjak?

Figyelt kérdés
Lécci ha hülyeséget akarsz írni inkább ne kezd el! Jól jönne egy link ami egy rávezet arra, hogy nem csak az én életem rossz (lelkileg)...
2010. jún. 7. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bocs, de miért nem inkább olyat keresel, ami szórakoztat? Most kesergős oldalt keresel? Menj el egy nyugdíjas találkozóklubba, ott majdnem mindenki csak kesereg. ellenben ha szeretnéd inkább jól érezni magad, akkor nézz horgászlapokat, ha nő vagy, akkor menj az nlcafe.hu-ra és egyebek.

Ha úgy érzed nem tudod egyedül megoldani a problémáidat, akkor vannak netes pszichológusok, ők segítenek.

2010. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én együtt érzek veled ne aggódj, most éppen nem érzem annyira rosszul magam, de 1-2 hete szenvedtem rendesen a kirekesztett érzéstől. Ha ki szeretnél bontakozni vagy beszélgetni keress fel pm-ben.
2010. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hidd el nem csak a te életed rossz lelkileg. Én már hónapok óta csak vegetálok, és nem tudok kilábalni a gödörből, csak kis időre. Amúgy mi a problémád? Én szívesen meghallgatlak. Legjobb kibeszélni a dolgokat.
2010. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
menyj táncolni ;) www.urbandancestudio.hu :D az felvidít
2010. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2. Vagyok, még annyit, hogy most se sokkal fényesebb a helyzet, de a "social"-od nincs, mert nem tudsz együtt lenni senki veled lévő korosztályjal, de ezen lehet javítani. Gondolom a te esetedben nélküled szerveznek bulikat és kihagynak mindenből. Velem is ez van állandóan, de ha van egy ember, akire barátként tekinthetsz és érdekled, mindjárt elfelejted az összes többit.
2010. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

itt nem igazán fognak veled együttérezni, inkább makacsul próbálnak segíteni és hülyének néznek ha nem működsz együtt, de talán neked való


vagy itt egy blog

[link]

2010. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én a google-n szoktam rákeresni egy-egy számomra "kedves" gondolatra és egész jó blogokat dob ki a kereső. Kulcsszavak pl. "unom a munkám", "nincs célom", "hagyjatok békén", "elegem van", ...


:)

Végül ezeket szoktam olvasgatni. Van ami megfog, de olyan is akad, amit pár perc után le be kel zárnom.

2010. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

www.napiszar.com

www.netszar.com

www.excsajok.hu

[link]

2010. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na mégegyszer hogy ne kelljen másolgatnod.


[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!