Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit jelent számotokra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit jelent számotokra, hogy magabiztos egy férfi, ill. mit értetek ez alatt pontosan?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Ezt.

Mi mást tudna jelenteni? :D

2018. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt hogy mondjuk nem hajtja le a fejét a buszon vagy az edzőterembe, jól érzi magát a bőrében, tudja az értékeit, hol a helye, nem tökéletes, de nem rejti el a hibáit
2018. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 "tudja az értékeit, hol a helye" ezt remélem csak egy kutyáról írtad
2018. febr. 16. 17:45
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Határozott, mellettem áll, kiáll magáért,az elveiért - de NEM veszekszik meg gúnyolódik -, vannak céljai és tezs is értük...


2-es meg jól írta, tudja, hol a helye (az életben).

2018. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajnos lepontozást kaptatok,ugyanis 1. nem azt kérdeztem,mi a vágyálmotok!

2. Mi az,hogy hol a helye?

Ti tudjátok hol a helyetek? Nagyon remélem.

2018. febr. 16. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
#5 sok embernek, nőknek és férfiaknak is lövésük sincs róla, csak bedobják, mint sablont a hűséges és őszinte mellé.
2018. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra első körben azt jelenti a magabiztos pasi, hogy tudja mi az amit szeretne, vannak céljai az életben mert tudja jól, hogy képes őket megvalósítani. Ránézésre pedig nem feszeng ha meglát egy nőt, nem okoz neki problémát ha beszélni kell. Kicsit mélyebbre menően pedig azt, hogy nem akar kisajátítani, nem féltékenykedik ugyanis tudja jól mennyit ér és nem retteg folyton attól, hogy megcsalom/elhagyom, valamint, hogy képes egyedül létezni és nem akar lépten nyomon a nyakamban lenni és ellenőrizgetni épp mikor mit csinálok.
2018. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mit húzod fel ezen? :D Igenis legyen önismerete, tudja, hogy mik az értékei és a hiányosságai, legyen tisztában a képességeivel. Én pl így értelmezem, hogy "tudja hol a helye az életben"..

Ezek talán rossz dolgok?

2018. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudja, mit akar és tesz is a céljaiért, nem kell fogni a kezét, képes elintézni önállóan dolgokat, ha segítségre van szüksége, képes elfogadni, hogy nem tud mindent, és mer segítséget kérni, tisztában van önmagával, nem nagyképű, tudja, hogy nem tökéletes, de ismeri az értékeit is a hibái mellett.

Én ilyesmi vagyok nőként, legalábbis ebbe az irányba törekszem.

2018. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!