Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindig mosolyog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindig mosolyog ha nővel beszélget legyen az a pultus csaj vagy akárki és ez már engem picit irritál?

Figyelt kérdés

A barátom két külön ember attól függ hogy nőkkel vagy férfiakkal beszélget.Ha nőkkel mindig mosolyog és viccelődik hülyíti őket.

Ha férfiakkal akkor kb sose mosolyog és nagyon komoly Csak nekem van az az érzésem hogy a párom egy nőcsábász?


2018. febr. 18. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Az
2018. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ettől még nem nőcsábász. Én is mosolygok a hentesre, de csak a szebb hús kedvéért. ;)
2018. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
#2: akkor legalább a hentes is szebb húsnak tart téged? :D
2018. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3, az már hidegen hagy minek tart. :D
2018. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megállni nálad. Az exem is ilyen volt, iszonyú megalázó.
2018. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Bele is rakja masokba nem kell felned ettol .
2018. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mosolyog vagy flörtöl? Nem mindegy. Rá mosolyognak a lányok, mikor beszélnek? Én olyankor vissza szoktam mosolyogni. Ha nem mosolyognak rám, akkor én sem nagyon szoktam. Egy hapsi mit mosolyognak rám? Vele erről nem beszéltél?

31/f

2018. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár még barátnőm nem volt, de nem csalnám meg soha.
2018. febr. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyen a pici szívedet...és amúgy a kapcsolat milyen? Szeret, érzed ragaszkodást, megkapod a tiszteletet, számíthatsz rá? Milyen a szex, a kommunikáció, a problémakezelés? Őszinteség, stb.? Inkább ezekre figyelj...
2018. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szeretem a nőket, a nők társaságát. Kedves vagyok, mosolygok, szépeket mondok nekik krotól kinezettől függetlenül.

Mindig mindenhonnan úgy jövök el hogy felvidítom a napjukat.

Eddig még egyszer sem jutott eszembe hogy randizzak bármelyikkel is vagy megdugjam őket, akkor sem ha egy szépség vot.

A páromnak szintén nem tetszik, pedig vele sokkal kedvesebb figyelmesebb vagyok és szerelmes vagyok bele.

Nemek ilyen a természetem.

2018. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!