Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon érdemes ismerkedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon érdemes ismerkedni? Vagy inkább ne, mert túl sok a kamus ember!?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Kamus szerintem nem sok van facebookon, inkább olyanok,akik nem fognak veled ismerkedni, mert nem társkereső, és nem akarnak ismerkedni veled.
2018. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ismeretlenekre merészség ott ráírkálni.
2018. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha magamból indulok ki, akkor nem, mert akit nem ismerek és bejelöl azt nem jelölöm vissza, aki még üzenetet ír, annak nem válaszolok.

Szerintem nem én vagyok az egyetlen.

2018. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez is egy lehetőség az ismerkedésre. Szerintem nyugodtan. :)
2018. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Még azt sem szeretem, ha ismerősömnek az ismerőse rám ír, akit még lehet látásból ismerek is, nem hogy ahogy te gondolom irkálsz boldog boldogtalanra. Nem ajánlom az nem arra való.
2018. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tedd meg bátran! Legfeljebb nem írnak vissza. Az emberek panaszkodnak, hogy nincs, aki érdeklődne feléjük, ismerkedne velük, de ha megteszik, akkor meg elzárkóznak. Na de nem mindenki! Szóval tegyél egy próbát, lehetséges, hogy ott ismered meg életed szerelmét. Ha pedig tesztelni akar, hogy minek jelölted be, nyugodtan érvelhetsz azzal, hogy személyesen biztosan nem találkoztál volna össze vele, ezért megragadtad a 21. század technológiai lehetőségét. :)
2018. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát csak elsősorban, ezért tettem fel ezt a kérdést, mivel egy ismerős hölgy is ott, és ilyen módon találta meg élete párját.
2018. febr. 19. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, még egy pozitív példa:

Igaz, nem fb-on, hanem egy másik közösségi oldalon ismertem meg páromat. Rám írt és elkezdtünk ismerkedni. 5 éve együtt vagyunk és most költöztünk össze.


Szóval hajrá, írj neki. :)


4-es voltam

2018. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy van rengeteg sztori ilyen, ami mutatja, hogy ez igen is működik! Legjobb barátom bement egy üzletbe , ahol vásárolt szépen mosolygott rá az eladó csaj (soha nem ismerte) megnézte a névtábláján a nevét, bejelölte facen , elkezdtek dumálni és ma már férj és feleség!
2018. febr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. (Csak kérlek ne írj ki utána itt újabb mocskolódó kérdést, hogy ezek a szemét nők még válaszolni sem képesek. Nem ismerkedős oldal, ezért a nagy többség nem is fog válaszolni.)
2018. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!