Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha ismerkedtek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ismerkedtek egy szimpatikus férfivel, aki huszas évei végén jár és kiderűl, hogy teljesen tapasztalatlan az tényleg kevésbé vonzó?

Figyelt kérdés

Vannak olyan férfiak, akiknek nincs semmilyen mentális problémájuk, de nem jött még össze nekik senki. Ez általában amiatt van, mert nem mindig jön össze a kereslet, kínálat és inkább marad egyedűl, mintsem egy rossz kapcsolatba belemenjen, egy küllemre nem vonzó lánnyal, vagy egy küllemre vonzó, de belsőre borzalmas lánnyal. Ez tényleg ilyen taszító dolog?

Egyik ismerősöm barátja 30 éves korára találta meg élete párját nem sokkal a születésnapja után, ezután teljesen megváltozott az élete. Előtte szomorkás ember volt, mivel nem foglalkoztak vele azok a nők, akik tetszetek volna neki, sok szidalmat kapott azért, mert nem adott lejjebb az igényeiből, amit néha én is megkapok. Aztán talált egy olyan nőt, akibe fülig szerelmes lett, még csak képeken láttam, de elég vonzó a csaj. Harmonikus párkapcsolatban élnek már legalább 2 éve.

Pont ebben a cipőben járok csak fiatalabb vagyok annál a srácnál. Mikor a haverom ezt mesélte teljesen magamra ismertem, mert azt hittem csak én vagyok ennyire megátkozva.

Megdöbbentő az, hogy több lány azért ne tartson vonzónak, mert esetleg nem volt még szerencsém a párkeresésben. Több olya gys lányt látok aki lekezelő stílusban beszél az olyanokról, mint én. Nem akarom felmagasztalni magam, de nem az az érték, hogyha valaki inkább egy szerető társat keres, akihez igazán vonzódik, szereti, ha ennek az az ára, hogy egy ideig egyedűl marad? Nagyon rossz mikor nem akar összejönni a kereslet a kínálattal, pláne úgy, hogy nincsenek irreális igényeim.

A legjobb barátom barátnőjének a huga ő tényleg mentális problémás, mivel ő tényleg a herceget keresi csak nem a szőkét hanem a mediterrán bőrű, sötét hajú barna szemű, izmos pasit akinek van lakása, autója és több diplomája. Mellette kb. heti rendszerességgel néz disney rajfilmeket. Nem vicc! Neki se lakása, se kocsija nincsen csak egy egyszerű diplomája van ő meg a mesterit várja el tőle. Ha jól tudom 25 éves a csaj egy randiig nem jutott el, mert neki kell a tökéletesség mellé nem is néz ki jól. Múltkor azzal jött, hogy volt a közelében egy szőke pasi és azt mondta, hogy tök helyes, jóképű, tetszik, de mivel szőke ezért nem kéne. Na nekem fele ennyi igényem nincs csak annyi, hogy meglegyen a külső összkép engem leginkább az enyhén telt csajok vonzanak, akiken lehet fogni valamit, vonz a nagyobb mellméret, nem tudok vonzódni a pici vékony csajokhoz, de a kövérekhez se. Belsőre tudjon szeretni, érdeklődjön felém, tudjon empátiát mutatni felém, ne ítélkezzen hanem minél jobban ismerjük meg egymást. Voltak randijaim, de többször az volt, hogy élőben nem jöttek be. Egyenlőre neten ismerkedek, de próbálok élőben is nyitni.


2018. febr. 20. 07:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
47%
Nem olvastam végig. Biztos van olyan nő, akinek ez nem vonzó, de az egyszerűen nem a te embered. Ennyi. :)
2018. febr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Ez pont olyan, mint amikor vannak emberek, akikkel egyszerűen nincs mit/miről beszélni, mert teljesen más a felfogása, teljes az ellentét, és még csak meg sem hallgat, érvelni nem lehet neki. Az ilyenekkel a kommunikáció és kapcsolattartás felesleges és tárgytalan. Nem zavar, nem haragszom rájuk, de talán köszönésen kívül nincs más dolgunk együtt.
2018. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg.

Egy 30 körüli férfival már azért ismerkedik valaki, mert reméli, hogy családot tud alapítani. Erre olyannal nem érdemes gondolni se, aki majd szépen kivirul melletted, felépíted az önbizalmát, aztán félredug az első csajjal, aki rámozdul, mert kíváncsi, hogy mással milyen.

Aki meg nem családot akar, az pont azért keres 25+ férfit, mert nincs kedve tanítgatni, egyszerűen csak élvezni akarja az életet.

Mivel nem nehéz olyan másik 25-30 közti férfit találni, akivel nincs ilyen gond, ezért nincs rá oka elkezdeni kínlódni egy tapasztalatlannal. Túl sok energia, nulla plusz élvezet.

2018. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
22%
Első és második hozzászólóval értek egyet. Tekintve, hogy ugyanazt írták le csak másképp.
2018. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
30%
Ritka, hogy az olyan férfi, mint te, jól tud működni egy kapcsolatban. Nem lehetetlen, de ritka
2018. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%
A nők nagy része, azt szereti, ha ilyen idős korodra végig kúrtad a fél várost. Volt 4-5 kapcsolatod, mert van kapcsolatban jártasságod. Másrészről, ha volt 4-5 komoly kapcsolatod, az azt jelenti, nem vagy való kapcsolatra, mert egy nővel sem tudtál kijönni. Ami még fontos, tudjál mindent az ágyba, mert a nők, már mindenben profik. Nem akarnak veled kínlódni.
2018. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
23%

De az, hogy nem volt komolyabb kapcsolata, még nem feltétlen kell, hogy azt jelentse, hogy tapasztalatlan az ágyban. Vagy tegyél róla, hogy ne legyél tapasztalatlan.


Viszont azt sosem értettem, miért kéne mindenképpen beszámolnom arról, hogy hányszor, milyen és mennyi ideig voltam kapcsolatban és kivel. Valami jelentést kell beadni, kapcsolat kezdetekor erről a nőnek?

2018. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehetetlen, hogy találsz egy hasonlóan tapasztalatlan nőt, akivel szeretni fogjátok egymást, de azt el kellene fogadnod, hogy a legtöbb nő parkapcsolatban és szexualitásban tapasztalt férfit szeretne.
2018. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#8 Ha ez így van akkor a legtöbb nő egy idióta, előítéletes, önző p...a.
2018. febr. 20. 08:48
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

Az azért látszik, az itteni válaszaidon, hogy frusztrált vagy emiatt. Aki segíteni akart, annak a válaszát figyelmen kívül hagyod, a provokációnak és veled ellentétes véleményekkel meg nekiállsz küzdeni.


Miért nem segítesz inkább magadon, hogy ne tartozz ebbe a kategóriába? Szerezz tapasztalatot az ágyban bármilyen módon (akár khhmm, tudodhogy), a kapcsolataid számához pedig senkinek semmi köze.


"Nem szeretnék erről beszélni."


"Az a múlt."


"Ami elmúlt, elmúlt."


stb.

2018. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!