Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Bulikban sajnos sok a részeg lány... hol van lehetőség ismerkedni?

2018. febr. 3. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Most is egy ilyen helyen vagy. Lépj be az édenkert kapuján :D
2018. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor kiegészítem... élőben :D

Internetben nem bízom.

2018. febr. 3. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Újabban bevásárlás közben szoktam. Ha látom a lányon, hogy ráér, válogat, simán addig ügyeskedek, míg szóba nem elegyedünk.

Másik opció: Beültem alkalmi munkaként kasszázni. Ott is lehet, ha ügyes. Mondjuk ott csak egy lányban láttam annyit, hogy randira hívjam, de mint kiderült, felesleges volt:)

2018. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átlagban sehol. Intereten szoktam próbálkozni, de kb. semmit sem ér. Nem igazán találom a társaságom se interneten se a való életben.
2018. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néha van úgy sehol, legtöbbször ha nem törődöm az ismerkedéssel, akkor pont akkor szoktam mindig megismerni egy olyan lányt, akivel talán össze jöhetnék, eddig nekem 4 ilyen volt, csak az a szopás, hogy mind a 4-et elbasztam. _:D
2018. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kocsma, disco, lebuj csak is ilyen szep helyeken. : )
2018. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem.
2018. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol lehet ismerkedni szerintem.Viszont kevés lány van manapság akin látom is a hajlandóságot.Szerintem csak olyan lányhoz menjetek oda akin egyértelműen látszik,hogy érdeklitem őt,mert ha nem akkor az nagyon gáz.Én is ismerkedtem régebben bárhol ahol megláttam egy lányt aki bejött nekem.0 sikerélménnyel.Szerintem várjátok meg amíg a lányok adnak valamiféle jelet és akkor hajrá.De ha random odamentek egy lányhoz, akkor még ha be is jössztök neki el fog utasítani nagy eséllyel.De szerintem egy ember megérzi azt,hogy kinek jön be.Én már ilyen "megérzések" alapján ismerkedek és sosem tévednek a megérzéseim.Nincs olyan,hogy csajozós duma,trükk és egyéb hülyeségek.Minden lány más és más.Imádom őket😊
2018. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy van elozo . Miden no mas , van amelyik csavonak orakig kell lonie a szoveget mas csavo egy tekintessel elviszi a szepseget!
2018. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!