Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt társfüggők? Mesélné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt társfüggők? Mesélnétek ki, hogy jött rá hogy az és hogy lépett túl rajta?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
velemenyem szerint pl az h 5-10 evig folyamatosan van/volt valakilye, tarskapcsolatban elt, aminek megvan a szavatossaga (honapok, esetleg evek)
2018. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most jottem ra nemregiben.

25 eves vagyok. Nagyon nehez volt mar maga a gondolat, mert ugye ha ugy nezzuk ez egy betegseg, szebben mondva allapot. Szoval lekellett mennem a lelkem melyere es korultekinteni a purgatoriumaban. Volt sok mocskos es gyalazatos dolog amit elkellett egetnem, ertsd megertenem, feldolgoznom. Miutan sikerult ezeket feldolgozni, elgondolkodtam azon, hogy mit is er az eketem, ha egyedul vagyok egymagam. SEMMIT!!!!

Vegul belattam, hogy igen, tarsfuggo vagyok. Magamert semmit, mindent a paromert.

Bizony sok ido telt el miota rajottem, hogy tarsfuggo vagyok, kb 10-11 honap. Azota egyedul jarom az utam.

Eljutottam oda, hogy tudom, hogy tarsfuggo vagyok, eljutottam oda is, hogy milyen jarulekos kovetkezmenyei vannak ennek. Eljutottam oda, hogy ezeket a kovetkezmenyeket elkezdjem szepen lassan kiiktatni.

Volt egy pont mikor "megvilagosodtam". Olyan erzes volt mikor valaki megol valakit es halalraitelik. De a birosagon vegig tagadt. "Nem en voltam, nem en tettem". Aztan vegul megis beismerte, "igen, en tettem, vallalom a kovetkezmenyeket, sulytson le ram a halal".

Na kb ilyen volt ez a megvilagosodas.

Elfogadtam, ha ugy jon ki, hogy tobb evig egyedul maradok, hat akkor egyedul maradok, elfogadom, behodolok. Igaz szenvedek, mert magyon rossz, de beletorodtem.

Az ut negyedebel jarok, tudom, hogy tarsfuggo vagyok/voltam, elfogadtam a dolgot, teszek ellene. Hosszadalmas sajat talabzatot epiteni, amin sajat magad megallsz.

2018. febr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:

En eleg kozel alltam a tarsfuggeshez.

Tini koromban iszonyatosan akartam magam melle part talalni. A csajok sikitva menekultek elollem. Majd osszejottem vegre egy lannyal akinek rengeteget artottam, foleg lelkileg. Evekig voltunk egyutt amint vele szakitottam mar ket het mulva masik lannyal jottem ossze, s vele is eveket huztam le. Aztan direkt tartani akartam egy kis szuntet, de akkor masra se tudtam gondolni, csak arra, hogy mikor jon a kovetkezo. Jott, s vele is eveket huztam le... holott, ezzel a lannyal epelmeju ember szakit par honapon belul.


En azt gondolom valamilyen szinten mindenki tarsfuggo, a legtobb ember nem ugy eli meg a parkapcsolatat, hogy o a tokeletes ember mellem, hanem ugy, hogy nincs jobb. S mar egyutt vagyunk x éve, nehez valtoztatni.


Nekem sok minden segitett egyutt. Veletlenul bukkantam az elso pua videora, ami felkeltette az erdeklodesemet.

S elkezdtem maskepp latni a dolgokat. Megtanultam, hogy ha fontos szamomra az, hogy milyen minosegu partner van mellettem, akkor nekem is torekedni kell arra, hogy en is minosegi legyek. S ha en erteket kepviselek, akkor elvarhatom, hogy a partnerem is az legyen.

Ha ugy eled az eleted, hogy felsz, hogy nem talalsz annal a partnernel jobbat, akkor mar tarsfuggo vagy, az en olvasatomban.


En a kovetkezo dolgokat csinaltam.

- Uj karrierbe kezdtem.

- komolyabban vettem a sportot

- teljes ruhatar csere

- uj hobbikat kezdtem el mint pl Salsa

- megterveztem az elkovetkezo 5 evemet.

- ha tetszik valaki odamegyek hozza tokmindegy mi lesz a vegkimenetele

- rengeteg uj baratot szereztem

- most a kommunikacios kepessegeimen dolgozok.


En ugy erzem rengeteg dolgot megtettem, ami buszkeseggel tolt el, s sokan ennek toredeket nem teszik meg. Azt javaslom te is kezdj el szepen sorban eletmodot valtani. Kezdj kicsibe s haladj egyre nagyobb es nagyobb dolgok fele. Ha elkezdesz javitani magadon, javulni fog az onertekelesed, ezt a kornyezeted is eszre fogja venni, s sikeresebben fogsz ismerkedni is.

2018. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!