Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya férfiak! Mesélnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiak! Mesélnétek sztorikat visszautasításokról? Hogy viselkednek veletek a nők?

Figyelt kérdés

Én is csúnya férfi vagyok (pontosabban a nők annak mondanak, én nem látom magam csúfnak)


Nekem volt olyan hogy konkrétan a képembe röhögött a lány, de az undorodva nézés is alap miközben elküld a fenébe.


F/27


2018. jan. 10. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha magadat jónak látod, akkor nincs probléma. Csak a kategória...


Én sem nézek szalonautót amikor csak biciklire van pénzem.

2018. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Itteni beszélgetéseknél az összes (kb 30-40) lány eltűnt, miután profilt cseréltünk. Nagyon jól kijöttünk előtte szinte az összessel, sokszor ők kezdeményezték, hogy megismerjenek jobban, aztán eltűnés.

Élőben néhány:

-Jó barátommal buliban odamentünk lányokhoz, őt pozitívan fogadták, nekem ennyit mondtak: "Te menj már innen."

-Ismerős lánnyal beszélgettünk, ő: "Veled én biztos nem mennék sehova."

Több konkrét nem jut eszembe, de rengeteg ilyen volt.

Általánosságban inkább csak az érdeklődés teljes hiánya látható, közönyös tekintet, testbeszéden látható az elutasítás. Kaptam 1-2 ismerős lánytól még célzást, hogy nekem valami nagyon ronda nővel kéne összejönnöm.

Egyébként nem minden nő szemét, de nem tudnak mit csinálni, egy csúnya valakinek nem adhatnak pozitív visszajelzést, mert a kinézet kizáró ok a rendes lányoknál is.

2018. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
#2 én nagyon kíváncsi lettem rád, küldesz képet? :D
2018. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
A kettesre én is kíváncsi vagyok, küldj képet, tuti hogy nem vagy csúnya. 25N
2018. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rám azt mondják, nem vagyok csúnya, mégsem vagyok 10 nőből 8-9-nek az esete. :D Közben már voltak csajaim, de az is igaz, hogy nem én szedtem fel őket, hanem az élet hozta úgy a szitut.
2018. jan. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Diavolino44 ***** válasza:
35%

A kettes kamuzik, ez a szituacio szinte lehetelen. Voltam csajjozni tenyleg ronda sracokkal, sose kaptak igazan bunko visszautasitast eloben. Ha ketten vagytok max nem vesz rolad tudomast a lany, ennyi. Nem fog hozzad szolni. Foleg nem ilyen bunkon. Ez a sztori santit valahol.


#5 egy atlas srac siker szazaleka az olyan 10%. Vagyis ha te bejossz 10bol 2 csajnak akkor helyes vagy. A ronda sracok kb 1%kkal vagy az alatt teljesitenek.


Kerdezo, szerintem te is kamuzol, ne itt sajnaltasd magad. Ha undorodva nez, akkor a stilus ahogy megkozelitetted vagy amit mondtal, az nagyon nem volt a helyen.

Rohoges nekem is szokott lenni, de nem azert, mert ronda, lennek hanem maga szituacio miatt, hogy oda mertem menni. Jah s volt, hogy szamot csereltunk utana.

2018. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#6 Lehetetlen, hogy bunkón visszaszóljanak? 95%-ban tényleg nincs ilyen, mert elég nagy bátorság kell a lány részéről, hogy belemondjon ilyet a másik szemébe, de attól még előfordul néha. A nők inkább testbeszéddel és szemkontaktussal (vagy hiányával) jelzik, ha nem látnak szívesen.

Képet nem küldök senkinek, mert teljesen felesleges. Ettől nem leszek előrébb.

2018. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 Persze, gondolod egy jóképű, izmos félisten csak a lányok 10%-ának jön be? De kis vicces vagy.
2018. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszer egy egyetemi rendezvényen odamentem egy csajhoz. Kedvesen, normális hangnemben leszólítottam és beszélgetést kezdeményeztem, erre ennyi volt tőle a válasz: "Ha fel akarsz szedni engem, akkor jobb ha már most leteszel róla, mert liliputiak nem érdekelnek." Még jó, hogy nem arra a karra járt, ahova én, mert utána direkt figyeltem, hogy a barátnőivel percekig röhögtek.

170 vagyok, de eléggé szíven ütött, hiszen abszolút nem néztem volna ki belőle. (kis kedvesnek tűnő, pici csajszika volt)

2018. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Élőben nem próbálkoztam még direktben, de pl volt olyan, hogy random (nemidénbarnult...) személy beszólt, hogy "de csúnya vagy".

Neten nálam is a nemválaszolás dívik, akár társkeresőn, akár itt, úgy is, hogy képküldés előtt nagyon jól elbeszélgetünk. Utána meg se kép se hang.

2018. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!