Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged mennyire érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged mennyire érdekel, hogy mi a párod foglalkozása?

Figyelt kérdés
Nyílván nem felnőttfilmben szereplésre meg rúdtáncosra gondolok :D

2018. febr. 20. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Érdekel, olyan szempontból, hogy egy normális közösségben dolgozzon. Nyilván egy gyári munkás társasága nem éppen az intelligens, érdekes emberek lesznek. Felnőttkorban az ember legtöbb haverja a munkahelyi kollégák.
2018. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Engem annyira nem érdekel, csak ne a "mi történt veled ma" meg az összes pletyka legyen szerinte a beszélgetés, hanem tudományos, értékesebb beszélgetések legyenek köztünk.
2018. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem a konkrét foglalkozás, inkább a végzettség szintje. Azt tapasztaltam sajnos, hogy a tőlem egészen eltérő végzettségi szinttel rendelkező emberekkel sok témában/élethelyzetben nehezebben jövünk ki. Mivel az ő életükből kimaradt egy olyan szakasz, ami nekem nagyon jelentős részét képezte az életemnek.
2018. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hármas: ha a felsőoktatásban töltött évekre gondolsz tudom miről beszélsz :D
2018. febr. 20. 21:15
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
nem igazán érdekel. a párom a mekiben dolgozik főállásban, pedig van egy szakmája is, csak azzal a környéken nem tud elhelyezkedni. ugyan annyi fizetést kap, mintha pl pénztáros vagy árufeltöltő lenne, szereti a munkatársait, mindig történik valami furcsaság ami feldobja a napot, nem utál munkába menni, nem úgy kel fel minden nap hogy halálvággyal gondol a munkájára (pedig 6ra jár dolgozni). szóval ja. annyira érdekel csak, hogy ne utálja amit csinál mert az nagyon meg tudja keseríteni az életét. de szívesen hallgatom amiket mesél, tényleg sok hülyeség történik ott minden nap :D
2018. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Én személy szerint örülnék, ha minimum egy érettségije lenne és emellett lennének ambíciói.
2018. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem leszek népszerű, de nekem számít; legalábbis bizonyos kereteken kivűl. Túl nagy eltérések a végzettségben, iskolázottságban, ismeretekben és a munka környezetben rányomják a bélyegüket a kapcsolat majdnem minden területére, a kommunikációtól a közös célokig és érdeklődési körökig. Egész egyszerűen a túl nagy különbség az teljesen más világ, ami konfliktusok és kölcsönös meg nem értések forrása.

Ritka kivételek persze akadnak, de azok csak a szabályt erősítik.

2018. febr. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amennyire őt.
2018. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha egy helyen dolgozunk, amúgy meg pont nem találkozunk meló közben szóval semennyire.
2018. febr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Engem soha nem érdekelt. Persze alap,hogy valakinek legyen normális munkája,fix. fizetéssel. Én varrónő vagyok,munka mellett esti gimiben érettségiztem,fiatalon sajnos nem volt lehetőségem tanulni. A férjem más körülmények között nőtt fel,neki két diplomája van,két nyelven beszél... Mégis azonos az érdeklődési körünk,ugyanúgy vélekedünk a fontos dolgokban. Nálunk ez soha nem volt probláma. 12 éve vagyunk együtt,van 3 gyerekünk
2018. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!