Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elítélendő ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő ha valaki lemond a párkapcsolatokról, és inkább másba fekteti a szexuális és érzelmi energiáit?

Figyelt kérdés

Az alaphelyzet egyszerű, az adott személy közel 30 hoz még sosem volt sikeres a másik nemnél, minden igyekezete és próbálkozása ellenére is sikertelenek voltak a kísérletei.


Számotokra mennyi elítélendő, vagy mennyire néztek emiatt rá furcsán?


2018. febr. 21. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, mindenkinek szíve joga.
2018. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

mondjuk itt több része is sántít.

kísérleteket írtál nem pedig terveket,vagyis feltételezhető,hogy nem tudatos csajozások történtek,hanem eleve halálra ítélt ügyetlenkedések,amiből hiba messzemenő következtetést levonni.

a másik dolog,hogy írod,hogy a szexuális témát is felmondanád,ami megint fura,mert mi köze a dugásnak a párkapcsolathoz ebben a formában?

azt a nélkül is lehet rendszeresen.


szóval ilyen kevésből ez inkább lustaság,vagy megfutamodás.

ami nem elítélendő,mert nem az én dolgom,ilyesmiért nem ítélek el senkit sem.

2018. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kisgyerekek molesztálásába fekteti, akkor nem érdekel, de szerencsésnek akkor sem nevezném.
2018. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki így dönt, az vlsz pont lesz.rja, hogy másik mennyire ítélik el ezért vagy mennyire nem.
2018. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

A barátom egy nagyon jóképű, kigyúrt okos gyerek. Volt egy 2 áves kapcsolata, majd a csaj lelépett egy másik sráccal.

Egy éve nem foglalkozik nővel, heti 4 kondi 3 karate edzés, főiskola, nyelvet tanul. Leszarja a npket, él mint marci hevesen.

Teljesen korrekt.

2018. febr. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Van néhány ismerősöm, akik kőkeményen próbálkoznak barátnőt találni. Kipróbáltak egy csomó módszert, de egyszerűen nem néznek ki jól. Megértem, ha valaki megunja ezt.
2018. febr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Soha se engedd, hogy mások megítélése beleszóljon az életedbe.Ha te akarod a másikat mindent meg fogsz tenni, hogy ő is akarjon téged.
2018. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt tervezem most. Volt egy hosszú kapcsolatom, csúnya vége lett. Azóta nagy erővel kerestem az Igazit, de hosszú ideje nem jön már. Belefáradtam. De rájöttem, hogy ha más értelmet keresek az életemben, akkor is lehetek boldog. :) 25/N
2018. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!