Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki a megérzéseire hallgat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a megérzéseire hallgat az mennyire teszi jól? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem tőletek, mert engem a megérzéseim nagyon tudnak irányítani.
2018. febr. 21. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit hív megérzésnek az ember?
2018. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokszor megérzek dolgokat, de sajnos nem hallgatok rájuk, ezért megszívtam már párszor. Azt javaslom, hogy 1×-2× próbáld ki, hogy hasznos-e, ha igen, akkor bátran lehet rá hagyatkozni. Kevés embernek van jó ilyen érzéke.
2018. febr. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Tapasztalatom szerint a férfiak megérzése is (nem csak a nőké) nagyon jók tudnak lenni.
2018. febr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hallgatni kell a megérzésekre, nem hiába vannak.Nekem eddig mindig bejöttek.
2018. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
A "megérzés" nem egyetlen dolog, több különböző jelenség is kiválthatja, pl. nem teljesen tudatosodott következtetések (intuíció), vagy valamilyen tudatos torzítás, pls. utólagos megerősítés. Sugallhat igazat is, de könnyen meg is téveszthet. Gondolkodás nélkül megbízni a megérzésekben butaság, ráadásul a személyes felelősség gátlástalan elhárítása. A megérzésekre célszerű odafigyelni, de csak mint gondolatébresztőre. A döntéseket mindig tudatosan, megalapozottan kell meghozni.
2018. febr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ezt a szitut úgy élem meg, hogy a szívem, vagy az eszem. A szívem a megérzés, az érzelem, az agyam pedig inkább a racionalitás. Eddig mindig az volt/ lett volna a jó, ha a szívemre hallgattam volna.
2018. febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem az a baj, ha valaki a megérzéseire hallgat. Akkor van baj, ha azonkívül nincs logikus, ésszerū gondolkodása is, nem tudja a dolgokat reálisan IS szemlélni. Az lenne a leghatásosabb, ha “spirituálisan”, de egyszerre logikusan is tudom nézni a dolgokat.

A megérzéseid tévedhetnek, de nem kellene egyoldalúan gondolkodni, ennyi.

2018. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott kezdõdik a baj, hogy az emberek azt sem tudják, mi a megérzès ès mi a racionalitás:)) Van úgy, hogy azért “vesztenek az észérvek” is, mert te magad nem vagy egy észkombájn, tehát egyes helyzetekben ha próbàlkoznál is, nem tudnál ésszerūen tekinteni a dolgokra.
2018. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy fogalmaznék hogy valahol a megérzéseimet (amik általában működnek és beválnak) vegyítem a józan eszemmel.

És megpróbálom megítélni mi az amiben a megérzésekre és mi az amiben a józan észre kell hallgatni.

Hülyeséget csak úgy nem csinálok mert azt érzem hogy de jó lenne ha tudom hogy nem.

Meg kell találni az egyensúlyt.

2018. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!