Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam a jegygyűrű, látják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam a jegygyűrű, látják is, mégis rámnyomulnak?

Figyelt kérdés
39 éves férfi vagyok, 20éve párkapcsolatban, hordom a gyűrűm, a facebook profilom tele családi képekkel, kapcsolati státuszom egyértelmű, újabban mégis futószalagon jönnek a 30 alatti lányok és kendőzetlenül próbálkoznak. Mit csinálok rosszul? Ez veletek is így van?

2018. febr. 22. 23:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10

valamit félreértettél: a lányoknak tök természetes, hogy loholnak utánuk, nem nekünk. Pont ezt furcsállom én is.

2018. febr. 22. 23:59
 12/19 anonim ***** válasza:
30%

Akkor fogd fel, h nők is tudnak loholni a férfiak után (ha 20 évvel ezelőtt ezt nem tapsztaltad). :)) Csak az nem mindegy, h kilohol.. :)

Te most jöttél tényleg le a falvédőről, vagy ennyire hülye vagy?! :DD

2018. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
én 99 vagyok és utánamfütyülnek, fogdosnak meg ajánlatokat tesznek a 20 éves csajszik...
2018. febr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Most nem akarok bunko lenni, de sztem a gyurudet akarjak. Probald ki, hogy leveszed es odaadod egyiknek. Magambol indulok ki.


F!!!

2018. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Akárhova megyek a barátnőmmel, mindig vannak olyan lányok, akik szemeznek vagy rám mosolyognak olyan szinten, hogy a barátnőm is zavarni szokta. Amikor egyedül megyek valahova, sokkal kevesebb lány csinálja ezt.

Őszintén: Fogalmam sincs, hogy mi a dolog oka, de elég frusztráló.


Ágnyeszkaval ne törődj. Általában csak azért jár fel, hogy levezesse a frusztrációit.

2018. febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nos, igen, kissé frusztrált vagyok. :) De, lesz ez még így se... addig meg viseljétek el, h megmondom a tutit.

:)

2018. febr. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A nőknek valamiért vonzó a foglalt férfi.
2018. febr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most, hogy már sokan irigyeljük a problémádat, elégedetten hátradőlhetsz. Tudod vannak páran, akik szeretnék hogy ilyen szörnyűségek tegyék pokollá az életüket.

Hogy megoldást is javasoljak: be lehet állítani, hogy csak ismerős tudjon rád írni, próbáld meg bekapcsolni.

2018. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a különbség mindössze annyi, hogy míg ti nők így szocializálódtok, ez nektek kb tök természetes, addig nekem ez új, és igencsak frusztráló jelenség. - na anyá.dat azt!


Akkor az is természetes, hogy eltöröm az orrát, aki utánam füttyög meg beszól, mert bizony eltöröm :)

2018. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!