Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes féltékenynek lennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Renátó kérdése:

Érdemes féltékenynek lennem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Decemberben ismerkedtem meg egy lánnyal társkeresőn,de már szilveszterkor el tudtam hívni randira.A héten volt egy posztja facebookon,hogy szerelmes,(gyanítom,hogy belém).Másnap megkérdteztem,hogy én vagyok-e a szerencsés,azt írta,hogy titok.Azóta is beszélgetünk,meg jövőhéten lesz randink.Nagyon hülye vagyok és nem veszem a jeleket,vagy gyanakodjak?Bár nem úgy ismerem,de eléggé féltékeny típusnak érzem magam. 19F

2018. febr. 22. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért haladtok ilyen lassan? Messze él?
2018. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én Dömsödön,ő Muskolcon,de le voltam égve Januárban,ezért raktuk a randit Februárban.Ismerve a környéket,mimdketten úgy vagyunk,hogy a távolság nem számít.
2018. febr. 23. 00:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Februárra*
2018. febr. 23. 00:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység egyfajta betegség, és nagyon nem egészsges még "kis mennyésgben" sem... Úgyhogy ezt jobb ha minél előbb kezeled!
2018. febr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 exelant ***** válasza:
A lány nem tudom miért titkolózik. Azt nem akarja , hogy elbízd magad, s emiatt nem vallja be a szemedbe, hogy szerelmes beléd, vagy másba szerelmes titkon,még ha az nincs is viszonozva, s emiatt tudja, hogy esélye nincs a másik félnél,így kitart melletted, mert a vonzalom itt is megvan a részéről, ki tudja. Kis időt még hagyj, a jelek, ha jogos a féltékenységed, még gyűlhetnek, ha nincs semmi más jel ezután, akkor csillapodhat a féltékenységed. Csak ne szólj a lánynak semmiről, pusztán állj be figyelő álláspontra. Viszont ne túl sokáig. A túlzott féltékenység, a másik fél állandó ellenőrzése, kérdezősködés mindig, mit csinált, merre ment, hol volt, az állandó elszámoltatás is tönkretehet egy kapcsolatot. Gondold végig érdemes e. vagy megbízol a partneredben vagy nem. Jogos e a benned lévő féltékenység is vagy nem. Kisebbrendűségi érzés vagy birtoklási vágy uralkodik e benned inkább, ami miatt az érzéseid átmennek már féltékenységbe, még ha jogtalanul is? Tudsz uralkodni ezeken, le tudod e győzni ezeket az érzéseket vagy sem? Ha a hölgy a következő hetekben még elkövetne más ilyen hibákat, akkor viszont jogos a feltevésed, igazad van, viszont ezeket ne te hozd ki úgymond belőle, akár szavakkal , akár tettekkel, hagyd, hogy ő maga cselekedjen, úgy mint előtte is, ne legyél te számonkérhető a tetteiért-szavaiért, akkor kérd csak számon, ha ő maga hibázik megint magától. Ne te táncoltasd a pengeélen. Akkor döntsd el, hogyan tovább. Szakítasz e, vagy sem.
2018. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha másba volna szerelmes, akkor nem volna semmiféle randitok.
2018. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,egyenlőre bízom benne.
2018. febr. 23. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Sosem érdemes féltékenynek lenni. A féltékenység minden esetben, a körülményektől függetlenül rossz és káros. Plusz, nincs olyan, hogy valaki "féltékeny típus", ez csak egy kamu mentség arra, hogy ne kelljen változtatnod. Változtass, csináld úgy, hogy ne legyél féltékeny.

Nem baj, ha nem veszed a jeleket, nem is kell. Kérj és adj is egyszerű, egyértelmű, félreérthetetlen üzeneteket. Per pillanat nincs ilyen, úgyhogy nem tudsz dönteni. Várd meg a randit, akkor majd kiderül, addig ne kombinálj.

2018. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül nem lett igazam,kár volt bíznom benne,bár nem voltunk igazán együtt.A mai napon nem volt hajlandó visszaírni facebookon.Ideje bőven volt rá,mert facebookra ment a fénykép stb. .Kicsit kiábrándító,hogy nem tudta leírni,hogy talált mást,vagy valami.
2018. febr. 26. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!