Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Érdemes-e vele lennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes-e vele lennem?

Figyelt kérdés

Szoval, van egy fiú akivel pár hete kavarunk ő roma én meg magyar.

Nagyon rendes, törődő és kedves velem, de kicsit balhés. Több rendőrségi ügye is volt, szokott verekedni, de teljesen biztonságban érzem magam vele. Amikor elmondtam papámnak, hogy van egy fiú akivel ismerkedem és roma, akkor nagyon leszidott. Apumnak azota nem merem elmondani, mert félek, hogy úgy fogadná mint a papa. Ez is megnehezíti a kapcsolatunkat, mert így nem tudunk olyan sokat együtt lenni. A fiúnak ezt elmondtam, hogy apumnak miért nem merem őt bemutatni meg azt is elmondtam, hogy a papám mit reagált és ő ezt teljesen normálisan fogadta és megértette. Anyum egyébként támogat minket, de ő nagyon messze él tőlem.


Szerintetek működhet a kapcsolatunk?



2018. febr. 12. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott a megfejtés a 2. és a 3. mondatodban . Az fog történni hogy simán unalmába agyonver , akkor főleg ha talál más macát . Folyton nyakadon lesz mindenbe beleugat és a környezeted ellen is aljaskodik . Sose szabadulsz meg és kiismered mennyire féreg . Plusz a rokonsága ismerősei is kiutálnak nyíltan és sumák módon . Ebbe bele tenyereltél . Primitív mind és az nem lép felfelé te züllesz a tetű szintjére . Sajnos a magyarok is egyre igénytelenebbek .
2018. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szívesen teszed tönkre az életed? Szüleidét? Eszméletlen hogy ti nem tudtok megmaradni a bőrszineteknél.Más a kultúra
2018. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A korábbiak már elmondták, mi van akkor, ha előtör belőle az agresszív énje, én most másik oldalról mennék neki, tehát hogy tegyük fel, hogy tényleg nem bánt, normális veled hosszú távon, kapcsolatban is. Nekem volt egy évfolyamtársam, ugyanilyen helyzetben volt, mint te most, annyi különbséggel, hogy ott a srác tényleg nem volt balhés, nagyon jól tanult, fel is vették egyetemre, viszont a szülei, nagyszülei nagyon ellenezték, plusz ő is messze lakott. A csajt ez nagyon kikészítette, hogy ennyire nem fogadták el, eltiltották tőle, 10-20 percekre találkoztak havonta, amikor a srác feljött Pestre, és akkor is hazudoznia kellett a csajnak össze-vissza, hogy kivel találkozik. Miután először együtt aludtak, másfél év után, a csaj egész matekon sírt kb, hogy hiányzik neki, és nem tudja, hogy mikor láthatja újra, mikor aludhatnak megint együtt (ekkor a lány már elmúlt 18). Mostmár nem tartjuk a lánnyal a kapcsolatot így ballagás után, de az biztos, hogy nagyon megviselte ez őt, sokat romlott a kapcsolata a családjával, és bár a fiú tényleg nagyon megértő volt, és mindent megtett érte, de sokkal szorosabb lett volna az ő kapcsolatuk is. Bocsi, hogy hosszú lett, csak le szerettem volna írni, hogy én ezért sem tartom jó ötletnek, az meg, hogy rendőrségi ügyei vannak meg csak hab a tortán.
2018. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szinevel van a baj. Ez a viselkedes forma szarmazastol fuggoen nem normalis. Agressziv srac ki tudja milyen okokbol mondjuk van par tippem ... ha magyar ferfi lenne akkor is menekulned kellene es a jo tanacsokra hallgatni. Itt meg mindig nem a roma - cigany szarmazos van a legnagyobb hangsuly ha nem a viselkedesi formalyan , ami meg egy albino embertol is durva lenne!
2018. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem kommentelővel, az ilyeneket kerüld, ha magyar, ha roma. Persze az elején kedves veled, de nagy valószínűséggel hozzád is más lesz az ismerkedési korszak után. Vagy ha veled nem is változna meg, akkor is teher lesz elviselni a balhéit. Ne nehezítsd meg mindenáron az életed.
2018. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!