Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hagyjam most már, nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hagyjam most már, nincs értelme?

Figyelt kérdés

Kicsit összetettebb a dolog,mert nem is ismerkedésnek indult a dolog,hanem közös tanulásnak egy velem egykorú külföldi egyetemista sráccal.

Magyar tanítás angol tanításért cserébe.

Amikor közösségi oldalon írt nekem,hogy ő jelentkezne erre a lehetőségre(csoportban látta meg),akkor már azon gondolkoztam,jó ötlet e egyáltalán vele beszélgetnem,mert hasonlít az exbarátomra,akivel tavaly voltunk együtt,és aki életem első szerelme volt.


Átgondoltam,és úgy voltam vele,hogy nem számít a külsőség,mivel tanulunk. Aztán el is kezdtük. Kezdtem megkedvelni,de azért semmi komolyra nem kell gondolni,hanem mint embert...hogy jólelkű srácnak tűnt,ez kb 3 hét leforgása alatt,az a kb 6 alkalomból így jött le.

Örültem is neki,hogy céltudatos a magyart illetően,tényleg tanulni akar. Mindig írt,hogy mikor lesz következő óra,mikor érek rá.


Múlt héten viszont összezörrentünk azon,hogy amikor az angol tanítás kezdődött volna,megfogta a telefonját,és elkezdte beállítani a wifit..azzal húzta az időt,aztán meg nekiállt telefonálni is.Közben mondta,hogy olvassam az angolt.Mondtam neki,hogy ez nem fair,hogy magyar tanulásra jutott idő,most meg angol jönne,de ebből meg nem lesz semmi.

Nem akartam személyeskedni,hogy tegye már le le a telefont,mert előre megbeszélt időponton vagyunk,ráadásul én vonatinduláshoz is kötve vagyok. Így csak csendben ültem.Ő meg odaszólt,hogy na mi van feladom...nevetve.Mondtam,hogy akkor hagyjuk. Elkezdett jönni azzal,hogy legközelebb tervezzem meg,hány perc az angol és a magyar is,és akkor nem lesz gond.

Szóval nem értette a gondom.Mikor meg idő előtt 10 perccel közölte mennie kell,megkérdezte ,mehet e,,,,én meg odamondtam,hogy nem vagyok az anyukád,hogy megmondjam mit csinálj.. De akkor már látszott,hogy nem vagyok nyugodt,mert a vigyorgó fejével felhúzott,hogy nem értette a problémám.



Azt is mondtam mielőtt elment,hogy majd meglátom lesz-e következő alkalom egyáltalán.Erre azt mondta,hogy az én döntésem.

A héten nem írt,így én tegnap este(szerdán) írtam neki,hogy jó-e e neki csütörtökön tanulni,visszaért-e az utazásából.

Írta,hogy jó neki,de aztán írtam időpontot és ott megakadt a dolog,mert nekem az nem volt jó,ami neki igen,és fordítva. Nem írt alternatívát,vagy másik napot.


Szerintem,vagy besérült ezen,vagy felhagyott a lelkesedése a tanulásban....de nekem ez rosszul esik,mert tényleg elhitette velem,hogy motivált a tanulásban,és pár hónapra terveztem is fejben,hogy ez így jó lesz.



Ami még csalódottá tesz,hogy külsőleg nagyon hasonlít az ex barátomra...

Nekem is a tanulás volt a célom,de emellett mint embert megismertem volna. Persze az a viselkedése nagyon kiábrándító volt......


2018. febr. 23. 01:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy hisztis kis p.csaként viselkedtél. Tanuld meg kifejezni magad ha valami bánt és szokj le erről a passzív-agresszív viselkedésről, mert sok gondod lesz még az életben. Nem igazán tiszta, mi köze ennek a történetnek az exednek, de ezt is neked kell rendbe raknod magadban. Nem az a szerencsétlen külföldi tehet róla.
2018. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulalok a megfogalmazasodhoz.
2018. febr. 23. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Valójában nem a viselkedése a gond. A gond az, hogy többet vártál tőle. Leginkább mert hasonlít az exedhez, a jólelkű meg hasonló maszlagot hagyjuk. A viselkedése alapján minden csak nem jólelkű. Ha nem hasonlítana az exedre is fordítaná rá ennyi energiát?


Legközelebb egyenesen mondd meg: figyelj ide, vagy leteszed azt a mobilt és segítesz a tanulásban vagy hagyjuk egymást, nem kötelező semmi sem.

Ha felfogja oké, ha nem akkor többet nem találkoztok.

2018. febr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért írod ki még egyszer?! Idióta.
2018. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!