Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom már végre elengedni?

Figyelt kérdés
2 ève lassan volt egy baràtom. Elköltözött másik városba, emiatt vége lett a kapcsolatunknak. Amiòta szakìtott velem, nincs èrtelme az èletemnek, teljesen üresnek èrzem magam. Úgy érzem, ő volt az életemben a nagy ő..2 év alatt megprobáltam tovább lépni de senkiben nem láttam meg azt amit benne. Egyszerűen tökéletes volt. Neki már van párkapcsolata, több mint fél éve. Nagyon padlòra tett, ha meghallom a nevét is sírògörcsöm lesz. Mit csináljak?

2018. febr. 24. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz, mint realizálod, hogy köztetek már nincs semmi, és feltehetőleg nem is lesz. Ne nézegess dolgokat róla facebook-on. Ezen kívül eljársz és megismersz új embereket, férfiakat, akikkel meg lesz az esélye, hogy tovább tudsz lépni. Gyakorlatilag, csak akkor fogod tudni elfelejteni teljesen, ha elkezdesz vonzódni, esetleg szerelembe esel egy másik férfival.
2018. febr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyj fel a reménykedéssel. Én utoljára 16 évesen voltam ilyen... Szerelmes voltam egy fiúba, közel 2 évig úgy hogy semmi nem történt köztünk. De aztán rajottem, hogy ha rá gondolok folyamatosan és hamis reményeket kergetek, akkor soha nem fog menni hogy elengedjem. Szóval kezdd el élni az életed. Koncentrálj másra. Mert tuti hogy néha arra gondolsz hogy visszajon és osszejottok. Hát nem fogtok, úgyhogy felejtsd el és csinálj mást :D
2018. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!