Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem "husi", nincs nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem "husi", nincs nagy melle, meg feneke, az nem is számít nőnek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ráfekszem, meghal, 60 kb fölött kezdődik a nő, most jöttek Auswitzból, egy nő nem ilyen, véznák...


"Egyszer talán lesz női alakjuk is, mikor már vonzók lesznek mint nők."


Akkor ha nem volt akkora szerencsém a genetikalottón, hogy nagy mellem van kerek csípővel, akkor inkább ne is tartsam magam nőnek?


2018. febr. 24. 12:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ja,selejt vagy,egyéb kérdés ?
2018. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek más tetszik. Te is fogsz valakinek. Gondolom, privátot is kapsz majd néhányat, amelyben azt ecseteli az illető, hogy neki pont a te a alkatod jön be.
2018. febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Istenem, fejezzétek már be a hisztit, annyira szánalmasak már az ilyen kérdések! Komolyan, egyik nap a “miért csak a vékony nő a jó nő”, másnap meg az ellenkezője. Mi lenne, ha felfognátok végre, hogy

a, valamelyik pasinak a vékony jön be, valamelyiknek meg a teltebb. Ahogy “a nők” sem azonos értékrendű, ízlésű, külsejű, stb. egyforma egyedekből álló csoport, ugyanúgy “a fériak” sem.

b, ha valaki beléd szeret, a hiába volt addig más az ideálja, ez változhat

c, áh, már nem is folytatom, kár belétek az energia... gondolom ez is egy ilyen egónövelés célzatú kérdés, és azt várod, hogy jöjjenek a pasik, és írogassák le neked egyesével, hogy a Te alakod az ideális. Szánalom.

28/N - mellesleg szintén vékony testalkatú.

2018. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Annak tartod magad aminek gondolod.

A nőiesség nem két csöcsön meg egy kerek seggen áll vagy bukik. Ahogy a férfiasság sem a magasságon meg az izmokon.

2018. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Amíg másoktól várod a megerősítést, addig nem a melleddel van a baj. N33
2018. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nekem nincs nagy mellem, a fenekem nagy, de félig se érzem magam nőnek, mert ocsmány az arcom és torz a testalkatom :(
2018. febr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom átsiklottál afelett a kommentek felett, amik ezt találták ideálisnak...

"Elöször is a tökéletes nő nem merül ki a külsőben.


Nekem speciel ezek a testalakok amik bejönnek igazán. Viszont ismerek olyan embert, aki szerint deszkák és mellük sincs."


"Elismerem, hogy jó az alakjuk, de nekem a teltebb lányok jönnek be."


"Én spec a karcsú lányokat szeretem, de van olyan, akin egy pici husi még szexi. "


"Az első még egész közel is van hozzá." - a tökéletes nőre gondol.

2018. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Akkor van probléma, ha abból ítéled meg mennyire vagy nőies, hogy ilyesmi oldalon nézelődsz, és pár kommenttől kiakadsz... A husi nőket meg néha lekövérezik, a vékonyakat leanorexiásozzák, stb. Annyira nem mérvadó amit neten írnak. Sőt, megsúgom, nem a világ összes pasija kommentel itt.
2018. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem jönnek be az O-lábú, modell testalkatú, fitnesznáci, csontkollekció gebék. Másoknak bejön, ennyi. Számomra igenis 60 kiló fölött kezdődik egy nő.
2018. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sajnos a nők önbizalmát mindig az aktuális divat határozza meg. Most épp az ilyen izmosabb, husisabb alkat a menő, pár éve a nagyon vékony volt, akkor meg a husisabbaknak volt a béka segge alatt az önbizalma. Én úgy vagyok vele, hogy amit lehet, megteszek az álomalakért(mármint amit én annak gondolok), de a genetikámon nem tudok változtatni, így ha nem sikerül elérni, elfogadom magam olyannak, amilyen vagyok.
2018. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!