Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, szerintetek is ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szerintetek is ilyen a tökéletes nő?

Figyelt kérdés

Mármint, ami a testalkatot illeti.


[link]

[link]

[link]


Sok hasonló alakú lány panaszkodik itt, hogy túl vékony (lehet egyáltalán egy egészséges nő "túl vékony"?!), nem talál megfelelő ruhákat, holott az ilyen testalkaton minden mutat.

Teli a plakátok ilyen modellekkel, az instagramon is ők a legnépszerűbbek, illetve szinte mindent hasonló lányokkal adnak el.


Női szemmel szerintem ez a legszebb testalkat, imádnám, ha én is genetikailag ennyire filigrán, pici mellű lehetnék.


2018. febr. 23. 19:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sem ez a tökéletes alkat, ám nem nézem le őket (sem). Felőlem mindenki úgy néz ki, ahogy, akar.
2018. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%

Nekem véznák.


Szeretem a kerek feneket vékony derekat és formás csípőt.

Olyan milf típust akiknek nincs hasuk jó mellesek és rezeg a fenekük a feszes szoknyába.

2018. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Olyan kezdő tini kislányosak alakra. Egyszer talán lesz női alakjuk is, mikor már vonzók lesznek mint nők.
2018. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
a második még úgy-ahogy
2018. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Számomra nem feltétlen ilyen. Még ráférne + pár kg.
2018. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%
Elismerem, hogy jó az alakjuk, de nekem a teltebb lányok jönnek be.
2018. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem nem ilyenek.

Nagy popsi -nagy mosoly.

2018. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
26%

Milyen érdekes, hogyha valaki pozitív nézőpontból emel ki egy testalkatot, akkor mindig az oltásokat kapja rá.

Hirtelen mindenki pont az ellenkezőjét szereti...


Hmmm... hát rendben, akkor nem vagyok nő, csak egy kislány 25 évesen!

Örülök, hogy ezt így közölték velem a gyakori kérdéseken, és felnyílt végre a szemem!

2018. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen kérdések teljesen értelmetlenek, mert ízlésen nincs értelme vitatkozni. Akinek a karcsú testalkat tetszik, azok imádják az olyan testű lányokat, amiket linkeltél, aki meg a husis vagy kifejezetten dundira bukik, az meg rosszul van az ilyenektől.


Én spec a karcsú lányokat szeretem, de van olyan, akin egy pici husi még szexi.

34F

2018. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%
#18: A gyk ilyen. Igazából miden kérdésre általában több oltás jön, mint tényleges válasz.
2018. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!