Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem "husi", nincs nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem "husi", nincs nagy melle, meg feneke, az nem is számít nőnek?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ráfekszem, meghal, 60 kb fölött kezdődik a nő, most jöttek Auswitzból, egy nő nem ilyen, véznák...


"Egyszer talán lesz női alakjuk is, mikor már vonzók lesznek mint nők."


Akkor ha nem volt akkora szerencsém a genetikalottón, hogy nagy mellem van kerek csípővel, akkor inkább ne is tartsam magam nőnek?


2018. febr. 24. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 Legebézni a vékony lányokat pont olyan paraszt dolog, mint a kövéreket lezsírdisznózni, ugyanis sok vékony lány alkatilag ilyen, ha beledöglik se tud hízni. Nem azért, mert koplal. 60 kg pedig ne legyen már mérvadó, mert nem mindegy, hogy egy 150 centis lány 60 kg, vagy egy 180 centis.
2018. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szeretnek beállni egy zászló alá és köpködni a másik zászlót, hogy ezzel vágódjanak be a sajátjaiknál. A gyiken ez hatványozottan így van. Mikor épp melyik zászló van soron.
2018. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert az egyik kérdésnél az egyiket kedvelő / nem kedvelő válaszok születnek, még nem kell hülye kérdéseket feltenned. Az így felszabaduló idődben elolvashatod azokat a kérdéseket&válaszokat, ahol a vékony lányokat favorizálják.

Btw az, hogy ki a nő és ki nem, az sokkal inkább függ a viselkedéstől, mint a testalkattól.

2018. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A másik nem esetébe is akkor már nem is férfi akinek nincs széles, erős válla, nem magas, nincs izma stb. akkor az ilyen egyedek minek számítanak a nő és a férfi között vannak félúton? :D
2018. febr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
22%

Akárhogy nyomatják a fat acceptance, meg plus size-ról a cikkeket stb. a vékony, tónusos lányok mindig divatban lesznek. Rajtam van túlsúly jelenleg, dolgozom rajta, és nem tapasztalom azt, hogy olyan hű de nagyon jó lenne. Nem is tartom szépnek magamon, máson nem érdekel, azt csinál magával, amit akar.

Engem 60 kilósan lekövéreztek simán, pedig rendszeresen jártam edzésekre. Sőt többször szóltak be vékonyabb lányok is a külsőmre, a lakótársam előtt nem mertem enni, de a mai napig nem merek nyilvánosan enni.

Szóval ne aggódj, a vékony lányokat sokkal többen szeretik. :)

Amúgy az is igaz, hogy a jó válaszokat ilyenkor valahogy ignorálják az emberek, tehát akik dicsérik az alkatukat. Csak a rosszat jegyzik meg.

2018. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Ja, 170 cenithez voltam 60 kiló. Az is túlsúly, de azért nem borzalmasan kövér.
2018. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne adj ennyire idegenek véleményére. A lényeg, hogy te mit gondolsz magadról.

Te milyennek látod magad ?

2018. febr. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!