Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kéne alkudnom olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne alkudnom olyannal, akihez igazából nem vonzódom, hogy lehessen valaha családom?

Figyelt kérdés

Szerintem nincsenek nagy elvárásaim a férfiakkal szemben, ha nem egy tanulatlan, szélsőséges, primitív ingyenélő, illetve ha nem ápolatlan, akkor már adok neki egy esélyt, de ez nyilván nem elég a szerelemhez, meg a kapcsolathoz, akárhogy erőlködik az ember. Eleve nem nagyon érdeklődnek utánam a férfiak (nem, nem vagyok se kövér, se bányarém, se vak vagy süket, hogy ne vegyem észre - csak még mielőtt valaki ezzel érvelne), így ekkora elvárások mellett se találok magam mellé senkit. Félek, hogy kifutok az időből és nem lesz majd családom emiatt.

Meg kellene alkudnom olyannal, aki egyáltalán nem tetszik, akit nem találok vonzónak, hogy nekem is lehessen valaha gyerekem, családom?


2018. febr. 24. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2018. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kene. Eroltesd meg magad, ha valaki tetszik, es kezdemenyezz nala, vagy legalabbis egyertelmu jelekkel tudasd neki, hogy kezdemenyezhet.
2018. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Semmiképpen ne alkudj meg. Hogyan akarsz olyannal élni, aki nem tetszik, nem vonzódsz hozzá?

Ennél még az is jobb, ha egyedül válalsz gyereket.

2018. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Megalkudtok, jön a mesés boldogság, aztán kipukkad a lufi, és bőgsz a sötét konyhában, amikor senki se lát....

Kell ez neked?


Kapd össze magad, dobd félre a párkeresést, és hidd el, akkor jön a szerelem amikor eszedbe se jut.

Kalappal

2018. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én erre képtelen lennék, akkor inkább ne legyen családom. Éltem olyan kapcsolatban ami kívülről nézve ideális volt, viszont nem éreztem mást, csak nagy ürességet, és valami nagy hiányt.


Amúgy hány éves vagy hogy ettől félsz? Sokan csak 30 végefelé házasodnak, szülnek.

2018. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Eleve nem nagyon érdeklődnek utánam a férfiak"


És te mennyire érdeklődsz utánuk?

2018. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Én is ilyen problémák miatt adtam fel a férjhezmenéses álmomat. :D Gyereket meg lehet egyedül is vállalni.
2018. febr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy a gyereknek az mennyire lesz jó, az meg ugye kit érdekel. Csak az ego!
2018. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!